آشنائی با قهرمانان (1)

تاریخ ثبت مقاله: 1392/03/19

مطلبی را که در ذیل مشاهده می فرمائید از خبرنامه های  شماره  4 و 5 سال 1380 هیات شطرنج استان اصفهان نقل شده است. این گزارش صرفا جهت اشنائی بیشتر علاقمندان به شطرنج درج می گردد و سعی بر ان خواهیم داشت تا در اینده گزارشات بیشتری در مورد قهرمانان استان درج نمائیم .

مقدمـــه :  رسول عباسي در مسابقات قهرماني كشور امسال (1380) موفق به كسب مقام قهرماني كشور و عضويت در تيم ملي جوانان گرديد . اين موفقيت پس از كسب مقام سومي وي  در مسابقات قهرماني كشور سال 78 راه را براي گرفتن جواز حضور در مسابقات قهرماني آسيا در رده سني زير 20 سال براي او هموار ساخت . ضمن اينكه پس از حدود 6 سال كه از كسب مقام اولي مسابقات جوانان كشور توسط علي نيك نداف مي گذرد ، كسب اين عنوان را بايد به فال نيك بگيريم . اميد آن داريم كه همه بازيكنان خوب اصفهاني بتوانند در رده هاي بالاي مسابقات كشوري قرار بگيرند. ضمن تبريك به آقاي عباسي ، مصاحبه ما با ايشان در پي مي آيد :

         لطفا خودتان را بيشتر معرفي كنيد:

من متولد 24/8/62 درشهرستان لنجان مي باشم و درحال حاضر در كلاس سوم دبيرستان در رشته رياضــــــي فيزيك مشغول به تحصيل هستم . شطرنج را از حدود 12 سالگي از دايي ام ياد گرفتم و كار جدي در اين رشته را از سال 74 هنگام برگزاري مسابقات رده هاي سني قهرماني آسيا در فولاد شهر شروع كردم .

             مربيان شما در اين مدت چه كساني بودند :

مربيان من آ قايان مهران موسي پور ؛ محمد حسين اكبر زاده و اصغر راستقدم بوده اند و چند ماهي هم با آقايان احمد ربيعي و ناصر رياحي كاركرده ام ولي نقش عمده در پيشرفت مرا آقاي راستقدم ايفا نمود.

         اولين مقامي كه در سطح استان به دست آورديد چه بود  ؟

اولين مقام من در مسابقات انتخابي نوجوانان تيم ذوب آهن براي صنعت فولاد بود كه اول شدم .

             روش تمرين كردن شما در حال حاضر چيست :

در حال حاضر بطور متوسط روزانه 4 ساعت تمرين مي كنم كه بيشتر مربوط به كار تئوريك است .

               بهترين و تلخترين خاطره شطرنجي شما چيست ؟

بهترين خاطره ام كسب مقام اولي در قهرماني كشور رده سني زير20 سال بود كه پس از دو ماه كار بي وقفه (كارهاي بدن سازي ـ تئوريك و عملي )به نتيجه رسيدم و حالا با ياد آوري آن روزها وقتي فكر مي كنم كه همان تمرينات را با پيگيري بيشتري بايد دنبال كنم مو بر بدنم راست مي شود و حس ميكنم  هم اكنون  وظيفه سنگينتري بر دوش مي كشم و حفظ قهرماني به مراتب مشكل تر از خود قهرماني است ؛تلخترين خاطره ام نتايج به دست آمده در مسابقات قهرماني زير 18 سال بود كه در سال 79 در تبريز برگزار شد و من آنچنان كه بايد نتوانستم نتيجه اي در خور استان كسب كنم و به همين خاطر اول شدن در مسابقات امسال شيريني خاصي برايم داشت .

             فكر مي كنيد چه عواملي به شما كمك كرد تابه مقام قهرماني كشور برسيد ؟

از بزرگترين عوامل ، اول اراده خودم وبعد كمكهاي آقاي راستقدم ونيز كمكهاي برادر و دوستانم بود.

        فكر مي كنيد سخت ترين حريفان شما در مسابقات امسال چه كساني بودند؟

محسن وقار از گيلان .

              به كدام جنبه هاي شطرنج بيشتر علاقه منديد ؟

من به هر دو زمينه تاكتيكي و پوزسيوني در بازي شطرنج علاقه دارم و گرايش من به هر يك از آن دو در طول مسابقه بستگي به سبك بازي حريف دارد: به آخر بازي توجه خاصي دارم و در سطح جهاني بيشتر به سبك بازي قهرماناني مثل كارپف فيشر كاپابلانكا و روبنشتاين علاقه دارم . در استان اصفهان از بازيهاي آقايان : حميدرضا محمدي و علي نيك نداف لذت مي برم .

             و صحبت پاياني شما ؟

در پايان سخني از حضرت علي را بازگو مي كنم كه فرمودند :

همت فراوان مي تواند كوهها را متلاشي كنـــد . والســـــلام .

********

گزارش پایانی مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1380 به همراه 49 بازی :

مسابقات شطرنج قهرماني كشور در رده سني زير 20 سال با شركت 59 نفر از   شطرنجبازان20 استان كشور شامل استانهاي : 1-اصفهـــــــان 2- آذربايجان شرقي 3- خراسان 4- بوشهر 5- مازندران 6- كرمانشاه 7- سمنان 8- ايلام 9- مركزي 10- زنجان 11- همدان 12- تهران 13- قزوين 14- گيـــــلان 15- كهكيلويه و بوير احمد 16- چهار محال و بختياري 17- فارس 18- اردبيل 19- كرمان 20- گلستان در محيطي مطلوب و آرام بنام شهر جديد مجلسي واقع در 70 كيلو متري اصفهان برگزار گرديد. اين مسابقات به ميزباني باشگاه فولاد مباركه و شركت عمران شهر جديد مجلسي و هيئت شطرنج استان اصفهان برگزار شد كه در اينجا لازم است مراتب قدرداني و سپاس هيئت شطرنج استان را از زحمات و مساعدتهاي باشگاه فولاد مباركه به مديريت جناب آقاي خليلي و همكاران محترمشان كه تمامي تلاش خود را براي برگزاري بسيار عالي اين مسابقات انجام دادند  و همچنين مديريت محترم شركت عمران مجلسي جناب آقاي مهندس كاظمي و مسئول روابط عمومي اين شركت آقاي حقيقي و ديگر همكاران محترمشان اعلام نمائيم . به هر تقدير در اين مسابقات تعداد 3 نفر داراي ريتينگ بين المللي به اسامي آقايان : محسن شعر باف با ريتينگ 2232 اميد نوروزي با ريتينگ 2162 و سيد ميلاد موسوي با ريتينگ 2135 و همچنين تعداد 14 نفر با ريتينگ كشوري شركت داشتند. هر چند غيبت بازيكناني مطرح همچون : احسان قائم مقامي، سيد جواد علوي ، آرش اكبري نيا ، الشن مرادي ، حامد منوچهري ، احسان جعفري و بازيكنان ديگري كه جزء بازيكنان مطرح كشور در اين رده سني هستند كاملا به چشم مي خورد و بخوبي محسوس بود ، اما اين جدول نيز جدول سختي براي كليه شركت كنندگان بود ، بطوريكه هيچكس حاشيه امنيتي نداشت و حتي شعرباف نيز كه از ابتدا تا به انتها بر روي ميز 1 بازيهاي خود را انجام مي داد و از نظر كليه حاضران تا آخرين لحظات اميد مسلم كسب قهرماني بنظر مي رسيد ، در همان دور آخر نه تنها سكوي اولـــي را از دست داد كه حتي در صورت برد حميدرضا اميني در دور نهم تا سكوي سومي نيز تنزل پيدا مي كرد

دور اول : در اين دور شكست آرش آريا نژاد در برابر وحيد خاكپور  -غيبت احسان جعفري از همان دور نخست ، ضمن آنكه از طريق استان مربوطه براي شركت در اين مسابقات معرفـــي شده بود ، و همچنين شكست عامر اميني در برابر دوست محمدي از نتايج جالب بدست آمده بود.

دور دوم: در اين دور چند نتيجه دور از انتظار بدست آمد ، چنانچه در همان دور دوم شوك سنگيني را بر چندتن از بازيكنان مطرح اين مسابقات تحميل نمود. شكست اميــد نوروزي در برابــــــر رسول راستقدم و همچنين پيروزي عجيب ارزاني پور در برابـر امين نصري از جمله اين نتايج بود. همچنين سرجوقيان در برابر مهاجرين به پيـــروزي رسيد و بازي رسول عباسي در برابر اردشير سپهر خوي بامساوي پايان يافت.

دور سوم: بر روي 5 ميز اول در اين دور 3 تساوي بدست آمد . ميلاد موسوي ، اعضمي كيا و راستقـــدم بترتيب در برابر سرجوقيان ، موسويان و تقوي به تساوي رسيدند. شكست آريانژاد در مقابـــل فريد تهامي و عامر اميني در برابر ايمان مومني نشاندهنده عدم وجود حاشيـــــه امنيت بــــــراي حاضرين در مسابقات بود.در پايان اين دور وقار از گيلان ، شعرباف از گلستان و حميد رضا اميني از اصفهان هر كدام با 3 امتياز در صدر جدول قرار گرفتند.

دور چهارم : در اين دور نيز حميدرضا اميني ميلاد موسوي را شكست داد. اميد نــــوروزي در مقابل عليرضـــا فنائي تسليم شد و وحيد خالصي نيز بر احسان دهقاني فائق آمد.. در پايان ايــن دور فقط اميني از اصفهان و شعرباف از گلستان در جمع آوري صد در صد امتيازات موفق بودند .

دور پنجم: شعرباف چيزي بيش از تساوي از اميني بدست نياورد. موسويان نيز در برابر فنائي تن به شكست داد و. عباسي نيزبر سرجوقيان پيروز شد.

دور ششم: بازيهاي انجام شده بـــــــر روي7 ميز اول در اين دور نشاندهنده رقابت شديد مدعيان است . شكست فـــنائي ، حميدرضا اميني ، وقار ، مهاجرين و زرين فام بترتيب در مقابل شعرباف ، عباسي ، خاقانـــــي ، معروف خانـــــــي و سرجوقيان گوياي اين واقعيت است. همچنين بازي موسويان ،نصــري و همچنين سپهر خـــوي ، اعظمي كيا نيز مساوي شد. در پايان اين دور شعرباف و عباسي هر كدام با 5/5 امتياز در بالاي جدول هستند و خاقاني با 5 امتياز در تعقيب صدر نشينان مي باشد.

دور هفتم: در اين دور شعرباف تمامي شركاي خود را با شكست رسول عباسي از گردون خارج مي سازد و به تنهائي صدر نشين مي شود.معروف خاني نيز فنائي را وادار به تسليم كرده و بازي نصــري با خاقاني و همچنين سرجوقيان با اميني نيز به تساوي مي رسد.

دور هشتم: شعرباف براي بار دوم امتياز خود را با حريف خود ،  تقسيم مي كند و اين بار اين معــروف خاني است كه او را وادار به تساوي مي نمايد. عباسي نيز خاقاني را از گردونــه خارج كــرده و بر روي ميزهاي 5 و 6 هم نصري و حميدرضا اميني بترتيب در برابر سرجوقيـــان و تقوي به پيروزي مي رسند تا بار ديگر خود را مطرح نمايند. در پايان  دور هشتم شعرباف بـا 7 امتياز هنـــــــوز هم صدرنشين است و عباسي با 5/6 امتياز در تعقيب وي مي باشد. 5 نفر نيز با 6 امتياز بدنبال آنان هستند.

دور نهم: در آخرين دور همه چيز مبهم شده است. ميزهاي 1 و 2 حساسترين بازيها را براــي يافتن قهرمان اين دوره پشت سر مي گذارنـــد و با اتمام اين دور نتايج بدين گونه رقم زده شد : شعرباف در يك بازي پر استرس بالاخره در مقابـــــل امين نصري سر تسليم فرود آورد و ميز 2 نيز شاهـــــد پيروزي عباسي در مقابل وقـــــار بود. معروف خاني روي ميز 3 عامر اميني را باشكست روبرو ساخت و حميدرضا اميني هم كـه حالادر صورت پيروزي  شانس دومي يافته بود مجبور به قبول شكست در برابر خاقاني شد .

و اما نتايج نهائي :

1- رسول عباسي از اصفهان با كسب 5/7 امتياز ( قهرمان كشور)

2- محسن شعرباف از گلستان با 7 امتياز          3- كيان معروف خاني از قزوين با 7 امتياز

4- امين نصري از تهران با 7 امتياز                  5-مهدي خاقاني از تهران با 5/6 امتياز

6- حميدرضا اميني از اصفهان با 6 امتياز

در اينجا لازم مي دانيم از زحمات مربي آقاي عباسي ، جناب آقاي اصغر راستقــــدم كه زحمات زيادي را براي آماده سازي ايشان در طي چند سال اخير تحمل كرده اند و همچنــن از تلاش و همتي كه آقايان ناصر رياحي و حميد رضا محمدي در طول مسابقات براي كليه بــازيكنان استان اصفهان در امر آماده سازي و تداركات لازم  صـــــرف كردند و همچنين كليه بازيكناني كه با علاقمندي در اين مسابقات شركت داشتند از ســوي هيئت شطرنج استان اصفهان  سپاسگزاري نمائيم . همچنين از تلاش آقايان : حسين گلشني ، ناصــــر كنعان آذر ،  سيد مهدي حسيني ، امير هوشنگ نكوئي و غلامحسين آشتي جو كه در امـــر داوري و برگزاري مسابقات هيئت شطرنج را ياري دادند صميمانه تشكر و قدرداني مي نمائيم.

لازم به ذكـــر است كه در پايان اين مسابقات طي مراسمي با حضور آقاي خليلي رياست محترم باشگاه فولاد مباركـــــــه ، آقاي مهندس تباشيري از اعضاء محترم هيئت مديره شركت عمران مجلسي و همچنين آقاي محسن سيدنا رياست محترم هيئت شطرنج استان به نفرات اول تا سوم حكم و كاپ قهرمانـــي اهداء گرديد. همچنين براي كليه استانهاي شركت كننده در اين مسابقات بولتن دورهاي اول تا هفتم تهيه و به بازيكنان استانهاي مزبور اهداء گرديد.

در انتها توجه شما را به تعدادي از بازيهاي برگزيده اين مسابقات جلب مي نمائيم :

1                                                                                     B08

                                             Khakpoor-Vahid(KSH) - Aryanezhad-Arash(Gil)

1.e4 d6 2.d4 Cf6 3.Cc3 g6 4.Cf3 Fg7 5.Fe2 O‑O 6.O‑O c6 7.a4 Dc7 8.e5 de 9.Ce5 Cfd7 10.Cf3 Td8 11.De1 e5 12.Fg5 Tf8 13.Dd2 ed 14.Cd4 Ce5 15.Tad1 Db6 16.Fh6 Fh6 17.Dh6 Cg4 18.Fg4 Fg4 19.Ce4 c5 20.Cg5 [1:0]

2                                                                                     B10

                                               Fanaei-A.Reza(Esf) - Ghadirian-M.Reza(Kho)

1.e4 c6 2.Cf3 d5 3.ed cd 4.d4 Cf6 5.Fd3 Cc6 6.c3 Fg4 7.Ff4 e6 8.Cbd2 Fd6 9.Fg5 a6 10.O‑O O‑O 11.Db3 b5 12.Tae1 Dc7 13.Ff6 gf 14.h3 Fh5 15.a3 Rh8 16.Dc2 f5 17.Rh1 Tg8 18.Ta1 Tg6 19.Tfc1 Tag8 20.Ff1 Ff4 21.Dd3 Th6 22.b4 Ce7 23.a4 Cg6 24.ab ab 25.Ta5 Fd2 26.Cd2 Cf4 27.De3 Fg4 28.Tca1 Ch3 29.Dh6 Cf2 30.Rg1 Ch3 31.Rh1 Cf2 32.Rg1 Ch3 33.Rh1 [½:½]

3                                                                                     B22

                                              Khaghani-Mehdi(Teh) - Sharbaf-Mohsen(Gol)

1.e4 c5 2.Cf3 Cc6 3.c3 Cf6 4.e5 Cd5 5.d4 cd 6.cd d6 7.Fc4 Cb6 8.Fb5 de 9.Ce5 Fd7 10.Cc3 e6 11.O‑O Fb4 12.Cd7 Dd7 13.Dg4 O‑O 14.Fe3 f5 15.Dg3 Tad8 16.Tfd1 Fc3 17.bc Cd5 18.Fg5 Cf6 19.Te1 Tc8 20.Ff6 Tf6 21.Tad1 Tg6 22.D£f3 Cd4 23.Fd7 Cf3 24.Rh1 Ce1 25.Fc8 Cg2 26.Fb7 Cf4 27.c4 Ch3 28.Tf1 Rf7 29.c5 Re7 30.f4 Tg4 31.Fg2 Cf4 32.Ff3 Th4 33.Tb1 Cd3 34.Tb7 Rf6 35.c6 Tc4 36.c7 Cf4 37.Rg1 e5 38.Ta7 e4 39.Fd1 e3 40.Ta6 Re5 41.Ta3 e2 42.Te3 Rd4 43.Fe2 Tc7 44.Te8 Tc2 45.Ff1 Ta2 46.Te7 Ch5 47.Fh3 Ta5 48.Fg2 Ta1 49.Rf2 Ta2 50.Rg1 h6 51.Ff3 Cf4 52.h4 g5 53.hg hg 54.Tg7 Re3 55.Fc6 Ch3 56.Rh1 Rf4 57.Tb7 g4 58.Fg2 Cg5 59.Tb3 Cf3 60.Ff3 gf 61.Tb4 Rg3 [0:1]

 

4                                                                                     B18

                                             Noroozi-Omid(Teh) - Rastghadam-Rasoul(Esf)

1.e4 c6 2.d4 d5 3.Cc3 de 4.Ce4 Ff5 5.Cg3 Fg6 6.Fc4 e6 7.C1e2 Fd6 8.O‑O Dc7 9.f4 Ce7 10.Fd3 Cd7 11.c4 c5 12.b4 b6 13.bc bc 14.d5 Fd3 15.Dd3 ed 16.Cc3 d4 17.De4 O‑O 18.Cb5 Db6 19.Tb1 Cf6 20.Dc2 Dc6 21.Cf5 Cf5 22.Df5 a6 23.Cd6 Dd6 24.Fa3 Tfc8 25.Tfe1 Cd7 26.Tb7 Td8 27.De4 Tab8 28.Ta7 h6 29.De7 De7 30.Te7 d3 31.Tad7 d2 32.Rf2 d1D 33.Td1 Td1 34.Fc5 Tc8 35.Fe3 Tc4 36.Te8 Rh7 37.Te7 f6 38.a3 Ta1 39.g4 Ta3 40.h4 Ta2 41.Rg3 Tc3 42.f5 Taa3 43.Rf4 Te3 44.Te3 Te3 45.Re3 h5 46.g5 fg 47.hg a5 48.Re4 a4 [0:1

 

5                                                                                     B25

                                           Sarjoughian-arash(Esf) - Mohajerin-Peiman(Teh)

1.e4 c5 2.d3 Cc6 3.g3 g6 4.Fg2 Fg7 5.Cd2 e6 6.Ce2 Cge7 7.O‑O O‑O 8.c3 b5 9.f4 d5 10.g4 b4 11.e5 Fa6 12.Cf3 Da5 13.Tf2 Tab8 14.Fe3 bc 15.bc Tb2 16.Cd2 c4 17.dc dc 18.Ce4 Td8 19.Dc1 Ta2 20.Ta2 Da2 21.Cf6 Rh8 22.Cd4 Da4 23.Td2 Ff6 24.ef Cd5 25.Cc6 Dc6 26.Fa7 Da8 27.Fd4 Fb7 28.Fe5 Da7 29.Rh1 Ta8 30.Tb2 Da1 31.Tb1 Da7 32.Db2 Fc6 33.h3 h6 34.De2 Da2 35.Da2 Ta2 36.Tb8 Rh7 37.Tf8 Ta7 38.Tc8 Fb7 39.Tf8 Fc6 40.Tc8 Fb7 41.Tf8 Fc6 42.h4 Fa4 43.h5 Fc2 44.hg Rg6 45.f5 Rg5 46.Tg8 Rh4 47.Rh2 [1:0]

 

6                                                                                     C55

                                                 Sepehrkhouy-A(Teh) - Abbasi-Rasoul(Esf)

1.e4 e5 2.Cf3 Cc6 3.Cc3 Cf6 4.Fc4 Ce4 5.Ce4 d5 6.Fd5 Dd5 7.Cc3 Dd8 8.h3 Fb4 9.O‑O O‑O 10.d3 h6 11.Fe3 Fe7 12.De2 Te8 13.Dd2 a5 14.Tfe1 f5 15.Dd1 Ff6 16.Fd2 Fe6 17.a3 Ff7 18.Ch2 Cd4 19.Cf1 Dd7 20.Cg3 Tad8 21.Cce2 Ce2 22.De2 e4 23.Fa5 ed 24.Dd3 Te1 25.Te1 Dd3 26.cd b6 27.Fc3 Fc3 28.bc Td3 29.Tc1 f4 30.Cf1 Rf8 31.f3 Re7 32.Rf2 Rd6 33.Re1 Fc4 34.Tc2 Rc5 35.Tc1 Rb5 36.Cd2 Te3 37.Rd1 Fe2 38.Rc2 Fd3 39.Rb3 Te2 40.c4 Rc6 41.Rc3 Ff5 42.Cb3 Te3 43.Rb4 Rd6 44.c5 bc 45.Cc5 Te2 46.Cb7 Rd7 47.Cc5 Rd6 48.Cb7 Rd7 49.Cc5 Rc8 50.Ca6 Tb2 51.Ra5 Tc2 52.Tc2 Fc2 53.Cc5 Fd1 54.Cd3 g5 55.Cc1 Rb7 56.Rb5 c6 57.Rc5 Fa4 58.Cd3 Fb5 59.Ce1 Rc7 60.Cc2 Fd3 61.Ce1 Ff5 62.a4 Fc8 63.Cc2 Fa6 64.Ce1 Ff1 65.Rd4 Rd6 66.Re4 c5 67.Rf5 c4 68.Rg6 Re5 69.a5 c3 70.Rh6 Rf6 71.Rh5 Fg2 [½:½]

 

7                                                                                     C42

                                                 Arzanipour-Mazdak(Esf) - Nasri-amin(Teh)

1.e4 e5 2.Cf3 Cf6 3.Cc3 Fb4 4.d3 d5 5.ed Cd5 6.Fd2 Fc3 7.bc O‑O 8.Fe2 Cc6 9.O‑O Te8 10.c4 Cb6 11.Fe3 Ff5 12.Cd2 Fd4 13.f3 Ca4 14.Fd4 ed 15.Ce4 Fg6 16.Dd2 f5 17.Cg3 Te3 18.f4 De7 19.Ff3 c6 20.Tfe1 Te8 21.Te2 Dc5 22.Tae1 b5 23.Da5 h5 24.Te3 de 25.Ce2 Rh7 26.Rf1 Cb6 27.Da7 bc 28.Tb1 cd 29.cd Cd7 30.Dd7 Tb8 31.Tc1 Da3 32.Dc6 Da2 33.Dc4 Da3 34.Dc3 De7 35.d4 Te8 36.d5 Dh4 37.Rg1 Ff7 38.g3 De7 39.De5 Dd7 40.Dc7 [1:0]

8                                                                                     A08

                                                        Amini-H.R(Esf) - Khalesi-Vahid(Zan)

1.e4 e6 2.d3 d5 3.Cd2 c5 4.g3 Cc6 5.Fg2 Cf6 6.Cgf3 Fe7 7.O‑O O‑O 8.Te1 Te8 9.c3 a5 10.e5 Cd7 11.h4 Dc7 12.De2 b5 13.Cf1 Fa6 14.Ff4 Cb6 15.Ce3 Ted8 16.h5 Ta7 17.Cg4 d4 18.Ch4 Cd5 19.Cf6 Ff6 20.ef Cf4 21.Dg4 Ch5 22.Dh5 gf 23.Fe4 Ce5 24.Fh7 Rg7 25.f4 Cd7 26.Ff5 Th8 27.Dg4 Rf8 28.Fe6 Tg8 29.Dh5 Tg3 30.Rh2 Tg7 31.Dh8 Re7 [1:0]

9                                                                                     B12

                                                   Sharbaf-Mohsen(Gol) - Zarrinfam-A(Gil)

1.e4 c6 2.d4 d5 3.e5 Ff5 4.g4 Fd7 5.c3 e6 6.Fe3 Db6 7.Db3 h5 8.g5 Ce7 9.Ca3 Cf5 10.Cf3 Ce3 11.fe c5 12.g6 Db3 13.gf Rf7 14.ab Fe7 15.Tg1 Cc6 16.Fd3 g5 17.Cg5 Fg5 18.Tg5 Tag8 19.Tg8 Tg8 20.Rf2 a6 21.Fe2 Tg5 22.Cb1 Rg7 23.Cd2 Fe8 24.Cf3 Tf5 25.Tg1 Rh8 26.Fd3 Tf8 27.Fg6 Ca5 28.Fe8 Te8 29.Tg5 Cb3 30.Th5 Rg7 31.Tg5 Rh8 32.Tg1 a5 33.Re2 b5 34.dc Cc5 35.Cd4 Ca4 36.Cb5 Tb8 37.b3 Tb5 38.ba Tb2 39.Rd3 Th2 40.Rd4 Th4 41.Rc5 Ta4 42.Rd6 Te4 43.Te1 Tc4 44.Re6 Rg7 45.Tc1 Te4 46.Rd5 Te3 47.Re6 a4 48.c4 a3 49.c5 a2 50.Rd7 Te5 51.c6 Tc5 52.Tg1 Rf6 53.c7 Tg5 54.Ta1 Tg7 55.Rc6 [1:0]

10                                                                                  A39

                                                 Moosavi-S.M(Gil) - Sarjoughian-arash(Esf)

1.Cf3 Cf6 2.c4 c5 3.g3 Cc6 4.Fg2 g6 5.O‑O Fg7 6.Cc3 O‑O 7.d4 cd 8.Cd4 Cd4 9.Dd4 d6 10.Dd3 a6 11.Td1 Da5 12.Ff3 Tb8 13.Fd2 Dc7 14.Tac1 Fd7 15.Fg5 Fc6 16.Ff4 Ff3 17.ef Tbc8 18.b3 Da5 19.Fd2 Dc7 20.Fg5 Dc5 21.Ff6 Ff6 22.Cd5 Tfe8 23.Cf6 ef 24.Td2 Te6 25.Tcc2 Tce8 26.Te2 Te2 27.Te2 Te2 28.De2 b6 29.De3 Rg7 30.Rf1 Da5 31.a3 b5 32.b4 Da4 33.c5 dc 34.bc Dc4 35.Rg2 a5 36.De7 b4 37.ab ab 38.c6 Dc6 39.Db4 [½:½]

11                                                                                  C09

                                                AzamiKia-Mehran(Esf) - Mousavian-S.H(Gil)

1.e4 e6 2.d4 d5 3.Cd2 c5 4.ed ed 5.Cgf3 Cc6 6.Fb5 Fd6 7.dc Fc5 8.O‑O Cge7 9.Cb3 Fb6 10.Te1 h6 11.Fe3 Fe6 12.Cbd4 O‑O 13.Ce6 fe 14.Fc6 Cc6 15.Fb6 Db6 16.Te6 Db2 17.h3 d4 18.Tg6 Tf7 19.Td6 Taf8 20.Tb1 Da2 21.Tb5 a5 22.Th5 Tf6 23.Tf6 Tf6 24.Ce5 Cb4 25.Dd4 Dc2 26.Cg4 Dc1 27.Rh2 Dc7 28.g3 Tf8 29.Tc5 Cc6 30.De3 Df7 31.Rg2 a4 32.f4 Da2 33.Cf2 a3 34.g4 Ta8 35.g5 Df7 36.Tc1 a2 37.Ta1 hg 38.fg Dd5 39.Rg1 Dd4 40.De6 Rh8 41.Ta2 Ta2 42.Da2 De3 43.Da8 Rh7 44.Db7 Dg5 45.Cg4 Dc1 46.Rg2 Dd2 47.Cf2 Dg5 48.Rh2 Df4 49.Rg2 Dg5 50.Rh2 De5 51.Rg2 Dd5 52.Rg1 Df3 53.Db1 Rh8 54.De4 Dg3 55.Rf1 Ce5 56.Db4 Rh7 57.De4 g6 58.Re2 Dc3 59.Dh4 Rg7 60.De7 Rg8 61.De8 Rg7 62.De7 Cf7 63.De3 Db2 64.Dd2 Db5 65.Dd3 Dh5 66.Df3 De5 67.De3 Dd5 68.Dd3 De6 69.De3 Ce5 70.Da7 Rh6 71.De3 Rh5 72.Rf1 Df5 73.Rg2 g5 74.Ce4 Rh6 75.Dg5 Dg5 76.Cg5 Rg5 77.h4 Rh5 78.Rh3 Cd7 79.Rg3 [½:½]

12                                                                                  B84

                                           Rastghadam-Rasoul(Esf) - Taghavi-Hosein(Teh)

1.e4 c5 2.Cf3 e6 3.d4 cd 4.Cd4 Cf6 5.Cc3 d6 6.Fe2 a6 7.a4 Fe7 8.Fe3 Cc6 9.O‑O Dc7 10.Rh1 O‑O 11.Cb3 b6 12.f4 Fb7 13.Ff3 Cb4 14.a5 b5 15.Tf2 Tac8 16.Fb6 Db8 17.Te2 Cd7 18.Fg1 Ff6 19.e5 Ff3 20.gf Fe7 21.ed Ff6 22.Tg2 Fc3 23.bc Cd5 24.Fd4 g6 25.Dd2 Dd6 26.Tg4 Cf4 27.Df4 Df4 28.Tf4 e5 29.Fe5 Ce5 30.Tf6 Tc3 31.Ta6 Cf3 32.Tf6 Rg7 33.Tf4 g5 34.Tg4 Tc2 35.Tg2 Tc3 36.Cd2 Cd2 37.Td2 h6 38.Td7 b4 39.Tb7 Ta3 40.Ta3 ba 41.Tb3 Ta8 42.Ta3 Ta6 43.Rg2 f5 44.Rf3 Rf6 45.h3 Re5 46.Te3 Rd4 47.Ta3 Rc5 48.h4 Rb4 49.Td3 Rc4 50.Ta3 Rb5 51.Td3 Tf6 52.hg hg 53.Td5 Ra6 54.Te5 Tf8 55.Td5 Rb7 56.Tc5 Rb8 57.Rf2 Tf7 58.Rf3 Rb7 59.Rf2 Ra6 60.Rf3 Tf8 61.Rf2 g4 62.Rg3 Rb7 63.Rf4 Ra6 64.Rg3 Rb7 65.Rf4 Tg8 66.Rf5 g3 [½:½]

13                                                                                  B25

                                                      Sadeghi-Soheil(Teh) - Amini-H.R(Esf)

1.e4 c5 2.Cc3 e6 3.g3 Cc6 4.Fg2 g6 5.f4 d6 6.Cf3 Fg7 7.d3 Cge7 8.Fe3 O‑O 9.O‑O Tb8 10.h3 b5 11.Dd2 b4 12.Cd1 f5 13.Te1 e5 14.fe Ce5 15.Fg5 fe 16.Ce5 Fe5 17.Te4 Fb7 18.Te2 Dd7 19.Fe7 De7 20.c3 Tbe8 21.Rh1 Fg3 22.Ce3 Fg2 23.Rg2 Ff4 24.Tae1 Dg5 25.Rh1 Dg3 [0:1]

 

14                                                                                  B59

                                                  Fanaei-A.Reza(Esf) - Sepehrkhouy-A(Teh)

1.e4 c5 2.Cf3 Cc6 3.d4 cd 4.Cd4 Cf6 5.Cc3 d6 6.Fe2 e5 7.Cb3 a5 8.Fg5 Fe7 9.Ff6 Ff6 10.O‑O O‑O 11.Cd5 Fg5 12.Cd2 Cd4 13.Fd3 Fh6 14.c3 Cc6 15.Cc4 Fe6 16.Db3 Tb8 17.Db6 f5 18.Dd8 Tbd8 19.Cc7 Fc8 20.Tad1 Tf6 21.Cd5 Tf7 22.ef Fg5 23.Cce3 Rh8 24.Fe4 Ce7 25.Ce7 Fe7 26.Td5 b6 27.Tb5 Fa6 28.Tb6 Ff1 29.Rf1 Tff8 30.Ta6 Tb8 31.b3 Tfc8 32.Cd5 Fg5 33.Re2 Ta8 34.Td6 Td8 35.Td8 Td8 36.c4 Rg8 37.Rd3 Rf7 38.c5 Re8 39.Rc4 Rd7 40.Cc3 Fd2 41.Cb5 Rc8 42.Fd5 Fe1 43.c6 [1:0]

15                                                                                  A40

                                                    Dehdashtizadeh-A(Esf) - Deklan-S(Ker)

1.e4 Cc6 2.d4 e5 3.d5 Cce7 4.c4 Cf6 5.Cc3 Cg6 6.Fe3 Fb4 7.Fd3 Fc3 8.bc d6 9.h3 b6 10.Ce2 Cd7 11.O‑O O‑O 12.Cg3 Cc5 13.Fc2 Df6 14.Tb1 Cf4 15.Ch5 Ch5 16.Dh5 a5 17.f4 ef 18.e5 g6 19.ef gh 20.Tf4 Te8 21.Rf2 Te5 22.Th4 Ff5 23.Ff5 Tf5 24.Rg1 Cd7 25.g4 Tf6 26.Th5 Te8 27.Fd4 Tg6 28.Tf1 Ce5 29.Thf5 Te7 30.Fe5 de 31.Te1 f6 32.Rf2 Rg7 33.Te3 h6 34.Tef3 Tf7 35.Re3 Rf8 36.c5 bc 37.c4 Re7 38.Re4 Tg5 39.Ta3 Tf5 40.Rf5 Tg7 41.h4 e4 42.Ta5 Rd7 43.Ta3 h5 44.gh Tg2 45.h6 Tf2 46.Rg4 f5 47.Rg3 Tb2 48.Ta8 e3 49.Rf3 f4 50.h7 Tf2 51.Rg4 e2 52.h8D Tg2 53.Rf5 [1:0]

16                                                                                  B33

                                               Vaghar-Mohsen(Gil) - Sharbaf-Mohsen(Gol)

1.e4 c5 2.Cf3 Cc6 3.d4 cd 4.Cd4 Cf6 5.Cc3 e5 6.Cf3 Fb4 7.Fc4 O‑O 8.Fg5 h6 9.Ff6 Df6 10.O‑O Fc3 11.bc d6 12.Tb1 b6 13.Fd5 Fb7 14.Te1 Tab8 15.Te3 Ce7 16.c4 Fd5 17.cd Tbc8 18.Cd2 Cg6 19.Tf3 De7 20.g3 Tc5 21.c4 Tfc8 22.De2 Dd7 23.Rg2 Da4 24.Tbb3 Dd7 25.h3 f6 26.Tb4 Ch8 27.Te3 Cf7 28.h4 Cd8 29.f4 Cb7 30.Cb3 T5c7 31.f5 Cc5 32.Cd2 Cb7 33.g4 Ca5 34.Tg3 b5 35.g5 bc 36.gh De8 37.Tb1 c3 38.Cf1 Da4 39.Tc1 Tb8 40.Tcc3 Tc3 41.Tg7 Rh8 42.Dg4 Tb2 43.Rh1 Th3 44.Dh3 De4 45.Rg1 Dd4 46.De3 Cc4 47.Dd4 ed 48.Tg4 Ce5 49.Tf4 Ta2 50.Tf2 Ta5 51.Cd2 Td5 52.Ce4 d3 53.Cf6 d2 [0:1]

17                                                                                  C05

                                                         Amini-H.R(Esf) - Moosavi-S.M(Gil)

1.e4 e6 2.d4 d5 3.Cd2 Cf6 4.e5 Cfd7 5.Fd3 c5 6.c3 Cc6 7.Cdf3 cd 8.cd f6 9.ef Cf6 10.Ch3 Fd6 11.O‑O Dc7 12.Te1 O‑O 13.Chg5 e5 14.de Ce5 15.Fh7 Rh8 16.Ch4 Fc5 17.Te5 Ff2 18.Rf2 Db6 19.Fe3 Ce4 20.Re2 Db5 21.Dd3 Fg4 22.Cgf3 Db2 23.Fd2 Tfe8 24.Fe4 de 25.De4 Ted8 26.Cg6 Rg8 27.Dc4 Rh7 28.Dg4 [1:0]

18                                                                                  B80

                                              Taghavi-Hosein(Teh) - Sarjoughian-arash(Esf)

1.e4 c5 2.Cf3 d6 3.d4 cd 4.Cd4 Cf6 5.Cc3 a6 6.Tg1 e5 7.Cb3 Fe6 8.g4 h6 9.h4 d5 10.g5 Ce4 11.Ce4 de 12.Dd8 Rd8 13.Fe3 Cd7 14.O‑O‑O Rc7 15.Fg2 Ff5 16.Td5 hg 17.hg Fe7 18.Tgd1 Tad8 19.c3 b6 20.Tg1 g6 21.Tdd1 Th4 22.Tde1 Tdh8 23.Cd2 Fc5 24.Ff1 b5 25.b4 Fe3 26.Te3 Cb6 27.c4 bc 28.Fc4 Cc4 29.Cc4 Fe6 30.Ce5 Rd6 31.Cf7 Ff7 32.Td1 Re5 33.Ta3 Tc8 34.Rb2 Tc6 35.Td7 Tf4 36.f3 Re6 37.Td4 Re5 38.Td7 Tb6 39.Ta5 Re6 40.Td4 Tf3 41.Te4 Rd7 42.Td4 Re8 43.Te5 Rf8 44.Te2 a5 45.a3 ab 46.ab Tb3 47.Rc2 T3b4 48.Td8 Rg7 49.Te3 Tb2 50.Rd1 Tg2 [0:1]

19                                                                                  C59

                                                   Noroozi-Omid(Teh) - Fanaei-A.Reza(Esf)

1.e4 e5 2.Cf3 Cc6 3.Fc4 Cf6 4.Cg5 d5 5.ed Ca5 6.Fb5 c6 7.dc bc 8.Fe2 h6 9.Cf3 e4 10.Ce5 Dd4 11.Cg4 Fg4 12.Fg4 e3 13.Ff3 ef 14.Rf1 Fc5 15.c3 Dh4 16.b4 O‑O‑O 17.bc The8 18.g3 Dh3 19.Rf2 Td3 20.Te1 Dh2 21.Fg2 Dg3 22.Rf1 Ce4 23.Te4 Te4 24.Fe4 Df4 25.Re1 De4 26.De2 Dh1 27.Df1 Th3 28.Ca3 De4 29.Rd1 Th1 30.Dh1 Dh1 31.Rc2 h5 32.d3 h4 33.Tb1 h3 34.Ff4 Dg2 [0:1]

20                                                                                  B50

                                                     Sharbaf-Mohsen(Gol) - Amini-H.R(Esf)

1.e4 c5 2.Cf3 d6 3.c3 Cf6 4.Fe2 g6 5.O‑O Fg7 6.Te1 O‑O 7.Ff1 Cc6 8.h3 e5 9.d4 cd 10.cd Db6 11.d5 Cd4 12.Ca3 Cf3 13.Df3 Ce8 14.Cc4 Dd8 15.Da3 f5 16.f3 fe 17.Te4 Ff5 18.Te1 Dh4 19.Fe3 e4 20.Ff2 Df6 21.g4 Fd7 22.Te4 Df3 23.Df3 Tf3 24.Rg2 Tf7 25.Tae1 b5 26.Te8 Fe8 27.Cd6 Tf8 28.Ce8 Tfe8 29.Te8 Te8 30.Fb5 Td8 31.b3 a5 32.Fc4 Rf8 33.Fc5 Re8 34.d6 Fe5 35.Fb5 Rf7 36.d7 Fc7 37.Rf3 Re6 38.Re4 Tb8 39.Fc6 Fd8 40.Rd4 h5 41.gh gh 42.Rc4 Fe7 43.Ff2 Tb4 44.Rc3 Ff6 45.Rc2 Fd8 46.Rd3 Ff6 47.Fe1 Td4 48.Re3 Td6 49.Ff3 Fd8 50.Fh5 Rd7 51.Fg4 Re7 52.Re4 Rf6 53.Fg3 Fc7 54.a3 Te6 [½:½]

 

21                                                                                  B33

                                                   Fanaei-A.Reza(Esf) - Mousavian-S.H(Gil)

1.e4 c5 2.Cf3 Cc6 3.d4 cd 4.Cd4 Cf6 5.Cc3 e5 6.Cdb5 d6 7.Cd5 Cd5 8.ed Cb8 9.c4 Fe7 10.Fe2 O‑O 11.O‑O a6 12.Cc3 f5 13.f4 e4 14.Fe3 Ff6 15.g4 b6 16.Ca4 Cd7 17.g5 Fe7 18.b4 Tb8 19.Dd2 Fb7 20.Tfd1 h6 21.h4 Te8 22.Fh5 Tf8 23.c5 b5 24.c6 ba 25.Tac1 Dc7 26.Fd4 Fa8 27.cd Dd7 28.Fa1 Tb5 29.Db2 Fd8 30.Tc6 Fc6 31.dc Da7 32.Rh1 a5 33.a3 hg 34.hg d5 35.Fg6 Tf7 36.Dh2 De3 37.Ff7 Rf7 38.Dh5 Re7 39.Ff6 gf 40.Dh7 Rf8 41.Dh8 Rf7 42.g6 Rg6 43.Tg1 Dg1 44.Rg1 Fb6 45.Rg2 ab 46.Dg8 Rh6 47.Dh8 Rg6 48.c7 Fc7 49.De8 Rh6 50.Db5 ba 51.Rg3 [1:0]

22                                                                                  B92

                                              AzamiKia-Mehran(Esf) - Taghavi-Hosein(Teh)

1.e4 c5 2.Cf3 d6 3.d4 cd 4.Cd4 Cf6 5.Cc3 a6 6.Fe2 e5 7.Cb3 Fe7 8.O‑O Fe6 9.f4 Dc7 10.Fe3 Cbd7 11.Rh1 b5 12.f5 Fc4 13.Fd3 O‑O 14.g4 b4 15.Cb1 d5 16.C1d2 Fb5 17.g5 Ce4 18.f6 Cef6 19.gf Ff6 20.Dg4 Fc6 21.Fh6 Dd6 22.Tg1 g6 23.Ff8 Tf8 24.Ff1 Fg7 25.Td1 f5 26.Dh3 Cf6 27.Fg2 Cg4 28.Tgf1 e4 29.Ce4 De5 30.Cf2 Ce3 31.Tde1 [1:0]

23                                                                                  B33

                                                 Fanaei-A.Reza(Esf) - Sharbaf-Mohsen(Gol)

1.e4 c5 2.Cf3 Cc6 3.d4 cd 4.Cd4 Cf6 5.Cc3 e5 6.Cdb5 d6 7.Fg5 a6 8.Ca3 b5 9.Cd5 Fe7 10.Ff6 Ff6 11.c3 O‑O 12.Cc2 Fb7 13.a4 ba 14.Ta4 Fg5 15.Fc4 Cb8 16.O‑O Cd7 17.b4 Cb6 18.Cb6 Fb6 19.Fd5 Tac8 20.c4 Fc6 21.Ta3 Db7 22.Dd3 Dd5 23.cd Db5 24.Ce1 Tc4 25.Cc2 Tfc8 26.Ta5 Db6 27.Ca3 Tc1 28.Ta6 Db4 29.Cb5 g6 30.g3 Fe7 31.Ta1 T1c2 32.Ca7 T8c3 33.Cc6 Db7 34.Da6 Dd7 35.Da8 Rg7 36.Ta7 Dh3 37.Ce7 Tc1 38.Dg8 Rf6 [0:1]

24                                                                                  B09

                                               Khaghani-Mehdi(Teh) - Vaghar-Mohsen(Gil)

1.e4 d6 2.d4 Cf6 3.Cc3 g6 4.f4 Fg7 5.e5 de 6.fe Cd5 7Fc4 Cc3 8.bc O‑O 9.Cf3 c5 10.O‑O Cc6 11.Cg5 e6 12.Fe3 Dc7 13.Fe2 Ce7 14.Ce4 Cf5 15.Dd2 b6 16.Cf6 Rh8 17.Tf3 Fb7 18.Th3 Ff6 19.ef Tad8 20.Tf1 Td5 21.Fh6 Tg8 22.g4 Dd8 23.gf Df6 24.fe De6 25.Te3 Dd7 26.Ff3 Tf5 27.Fb7 Tf1 28.Rf1 Db7 29.Dg2 Da6 30.Rg1 cd 31.Dg5 b5 32.cd Db6 33.c3 f6 34.Dd5 Dc7 35.De6 Db6 36.Df7 b4 37.Fg7 [1:0]

25                                                                                  C54

                                                      Mousavian-S.H(Gil) - Nasri-amin(Teh)

1.e4 e5 2.Fc4 Cf6 3.d3 Cc6 4.Cf3 Fc5 5.c3 d6 6.Fb3 a6 7.Cbd2 Fa7 8.h3 h6 9.Cf1 Fe6 10.Cg3 Dd7 11.Fe3 d5 12.De2 d4 13.Fe6 fe 14.Fd2 dc 15.Fc3 Cd4 16.Ce5 Db5 17.Fd4 Fd4 18.Cc4 Db4 19.Dd2 Dd2 20.Cd2 Fb2 21.Tb1 Fd4 22.Tb7 Fb6 23.Cc4 O‑O‑O 24.Tb6 cb 25.Cb6 Rc7 26.Ca4 Td4 27.Cc5 Rd6 28.Cb3 Td3 29.Re2 Tc3 30.Cd4 Tb8 31.Td1 Re7 32.Td2 Td8 33.f3 g6 34.e5 Ce8 35.Ce4 Tc4 36.Re3 g5 37.g3 Td5 38.f4 gf 39.gf Ta5 40.Cb3 Ta3 41.Rd3 Tc7 42.Tf2 a5 43.Cc3 a4 44.Cb5 ab 45.Ca3 Ta7 46.Rc3 Ta3 47.ab Ta5 48.Rd4 Td5 49.Rc4 Td1 50.f5 ef 51.Tf5 Cg7 52.Tf6 h5 53.Tg6 Rf7 54.Tf6 Re7 55.Tg6 Ce6 56.Th6 Td4 57.Rc3 Th4 58.Th7 Rd8 59.b4 Cc7 60.Rd3 Cd5 61.b5 Re8 62.e6 Cf4 63.Re4 Ce6 64.Ef5 Cf8 65.Rg5 Tb4 66.Th5 Rf7 67.Rf5 Tb5 68.Rg4 Tb4 69.Rf3 Rg6 70.Te5 Cd7 71.Ta5 Rf6 72.Ta3 Ce5 73.Rg3 Rf5 74.Te3 Tb8 75.Ta3 Tc8 76.Tb3 Tg8 77.Rf2 Tc8 78.Rg3 Tc4 79.Ta3 Re4 80.h4 Rf5 81.h5 Tg4[½:½]

26                                                                                  B22

                                          MaroofKhani-Kian(Gha) - Mohajerin-Peiman(Teh)

1.e4 c5 2.c3 d5 3.ed Dd5 4.d4 Cf6 5.Cf3 e6 6.Fe2 Cc6 7.Ca3 cd 8.Cb5 Dd8 9.Cbd4 Cd4 10.Dd4 Dd4 11.Cd4 Fc5 12.Cb3 Fe7 13.Ff3 e5 14.O‑O O‑O 15.Te1 Fd6 16.Fg5 Te8 17.Tad1 Ff8 18.Ca5 Tb8 19.Td2 Ff5 20.Fb7 Tb7 21.Cb7 Ce4 22.Td8 Td8 23.Fd8 f6 24.Fa5 Cc5 25.Cc5 Fc5 26.Fb4 Fb6 27.Td1 Rf7 28.c4 Fe6 29.c5 Fc7 30.c6 Fc8 31.Fd6 Fb6 32.b4 Re6 33.Fc5 [1:0]

27                                                                                  C54

                                               Sepehrkhouy-A(Teh) - AzamiKia-Mehran(Esf)

1.e4 e5 2.Fc4 Cf6 3.d3 Fc5 4.Cf3 d6 5.c3 Cc6 6.a4 a6 7.Fb3 O‑O 8.O‑O Fg4 9.h3 Fh5 10.Cbd2 d5 11.Te1 Te8 12.Cf1 de 13.de Dd1 14.Fd1 Tad8 15.Cg3 Fg6 16.Fg5 Fe7 17.Ch4 Rf8 18.Cg6 hg 19.Fe3 Td6 20.Fc2 Ted8 21.b4 b6 22.Cf1 Ch7 23.a5 Cb8 24.g3 Fg5 25.f4 Ff6 26.Ta3 Re8 27.c4 Fe7 28.c5 Td4 29.Fd4 Td4 30.ab cb 31.cb Fb4 32.Tea1 Fa3 33.Ta3 Tb4 34.Tb3 Tb3 35.Fb3 ef 36.gf Cf6 37.Cd2 Ch5 38.f5 gf 39.ef Cg3 40.Fc2 Ce2 41.Rf2 Cf4 42.h4 Cd5 43.Cc4 Rd8 44.Fe4 Cc3 45.Ff3 f6 46.Rg3 Cb5 47.Rg4 Cd4 48.Fe4 Ce2 49.Fd3 Cc1 50.Ff1 Cb3 51.Rh5 Re7 52.Rg6 Rf8 53.h5 a5 54.h6 gh 55.Rf6 a4 56.Rg6 Cd7 57.b7 Cbc5 58.Fg2 Re7 59.f6 Rf8 60.Rh6 Cb7 61.Fb7 Cf6 62.Fc6 Re7 63.Fa4 Cd5 [½:½]

28                                                                                  D02

                                                  Zarrinfam-A(Gil) - Sarjoughian-arash(Esf)

1.d4 d5 2.Cf3 Cf6 3.Ff4 Ff5 4.c4 e6 5.Db3 b6 6.e3 Fd6 7.Fd6 Dd6 8.Cc3 O‑O 9.Tc1 Tc8 10.Fe2 a6 11.cd ed 12.O‑O Cbd7 13.Tfd1 Fe6 14.Dc2 De7 15.Td2 c5 16.dc bc 17.Tcd1 Cb6 18.Ca4 Cbd7 19.Cc3 Cb6 20.Tc1 Cbd7 21.Dd1 h6 22.Fd3 Cb6 23.h3 Db7 24.Ca4 Ca4 25.Da4 c4 26.Fb1 Db5 27.Dd1 Tab8 28.Cd4 Db4 29.Ce6 fe 30.g4 Tc7 31.Tc3 Tcb7 32.Df3 De7 33.De2 Tb6 34.e4 Db7 35.ed ed 36.b3 cb 37.ab Tb3 38.Tb3 Db3 39.Fa2 Db5 40.De6 Rh8 41.Fd5 Td8 42.Ta2 Td5 43.Ta6 Td1 44.Rh2 Db8 45.Rg2 Db1 46.Dc6 Th1 47.Rg3 Dg1 48.Rf4 Df2 49.Re5 Te1 [0:1]

29                                                                                  B23

                                                Abbasi-Rasoul(Esf) - Sharbaf-Mohsen(Gol)

1.e4 c5 2.Cc3 Cc6 3.f4 g6 4.Fc4 Fg7 5.Cf3 e6 6.O‑O Cge7 7.d3 O‑O 8.De1 Cd4 9.Cd4 cd 10.Ce2 d5 11.Fb3 de 12.de b6 13.Cg3 Rh8 14.Fd2 Dc7 15.Td1 a5 16.a4 Fd7 17.Tf3 b5 18.ab Fb5 19.f5 ef 20.ef Cf5 21.Cf5 gf 22.Tf5 a4 23.Tb5 ab 24.cb Tae8 25.Df2 Fe5 26.Fb4 Tg8 27.Rh1 Tg7 28.Fc5 Dc6 29.Ta5 Teg8 30.Tg1 Dh6 31.g4 Fc7 32.Fb4 Fa5 33.Fa5 Tg4 34.Tg4 [0:1]

30                                                                                  B42

                                               AzamiKia-Mehran(Esf) - Noroozi-Omid(Teh)

1.e4 c5 2.Cf3 e6 3.d4 cd 4.Cd4 a6 5.Fd3 Cf6 6.c4 Dc7 7.O‑O Fe7 8.Cc3 O‑O 9.Fe3 d6 10.Tc1 Cbd7 11.f4 b6 12.g4 Cc5 13.g5 Cg4 14.Dg4 Cd3 15.Tc2 g6 16.De2 Cb4 17.Tcc1 Cc6 18.Cf3 Dd8 19.Tfd1 Fd7 20.Ca4 Tb8 21.Df2 b5 22.Cb6 Tb7 23.Cd7 Dd7 24.c5 d5 25.Cd4 Tc7 26.Cc6 Dc6 27.ed ed 28.b4 f6 29.Dg2 fg 30.fg Tf5 31.h4 Ff8 32.Td3 Te7 33.a3 Te4 34.Tcd1 De6 35.Ff2 Te2 36.Tf3 Te4 37.Tdd3 Fg7 38.Dh3 De5 39.c6 Tc4 40.Tf5 gf 41.Df3 d4 42.Fg3 De4 43.c7 Tc1 44.Rg2 Tc2 45.Rf1 Tc1 46.Rg2 Tc2 47.Rf1 Tc1 48.Rg2 Fe5 49.De4 fe 50.Td1 Tc2 51.Rh3 Fg7 52.Fd6 Tc6 53.Tc1 Tc1 54 Fc5 Tc3 55.Rg4 Tg3 56.Rf5 Tf3 57.Re6 e3 58.c8D Ff8 59.Rd5 d3 60.De6 Rg7 61.Fd4 [1:0]

31                                                                                  C10

                                                    Amini-Amer(Maz) - Sepehrkhouy-A(Teh)

1.Cc3 d5 2.e4 de 3.Ce4 Cd7 4.Fc4 e6 5.De2 Cdf6 6.Cg5 h6 7.C5h3 Fd6 8.Cf3 Ce7 9.d4 O‑O 10.O‑O c5 11.dc Fc5 12.Ce5 Ced5 13.Fb3 b6 14.c4 Cc7 15.Df3 Ch7 16.Fc2 f5 17.Cf4 g5 18.Cfg6 Tf6 19.Dh5 Rg7 20.b4 Fb4 21.Fb2 De8 22.g4 Fd6 23.Dh3 Fe5 24.Ce5 Rg8 25.Tad1 Ca6 26.Tfe1 Df8 27.gf ef 28.Cd7 Fd7 29.Td7 Cc5 30.Tde7 g4 31.Dh5 Ce4 32.Fe4 fe 33.Dd5 Rh8 34.Th7 Rh7 35.Ff6 [1:0]

32                                                                                  B14

                                         Mohajerin-Peiman(Teh) - Rastghadam-Rasoul(Esf)

1.e4 c6 2.d4 d5 3.ed cd 4.c4 Cf6 5.Cc3 g6 6.Db3 e6 7.Fg5 dc 8.Fc4 Fg7 9.d5 ed 10.O‑O‑O O‑O 11.Cd5 Cbd7 12.Cf3 b5 13.Db5 Tb8 14.Db8 Cb8 15.Cf6 Ff6 16.Td8 Fd8 17.Fd8 Td8 18.Td1 Fd7 19.b3 Tc8 20.Rb2 Fg4 21.Ff7 Rg7 22.Fd5 Td8 23.h3 Fe6 24.Cg5 Fd5 25.Ce6 Fe6 26.Td8 Cd7 27.Ta8 Cc5 28.Ta7 Rg8 29.b4 Cd7 30.b5 Cc5 31.Tc7 Cd7 32.b6 Cb6 33.Tc6 Fa2 34.Ra2 Cd5 35.Tc4 Rf7 36.Td4 Re6 37.Rb3 Re5 38.Td5 Rd5 39.Rc3 Re4 40.Rd2 g5 41.Re2 h5 42.g3 g4 43.hg hg 44.Re1 Re5 45.Rd2 Rd4 46.Rc2 Rc4 47.Rc1 Rc5 48.Rb2 Rb4 49.Rc1 Rc5 50.Rd1 Rd5 51.Re1 Re5 52.Rf1 Rf5 53.Rg1 Rg6 54.Rh2 Rh5 55.Rg1 Rg6 56.Rg2 Rg5 57.Rf1 Rf5 58.Re2 Re4 59.f4 gf 60.Rf2 Re5 61.Rf3 [½:½]

33                                                                                  C02

                                            Sharbaf-Mohsen(Gol) - MaroofKhani-Kian(Gha)

1.e4 e6 2.d4 d5 3.e5 c5 4.c3 Cc6 5.Cf3 Db6 6.Fd3 cd 7.cd Fd7 8.Cc3 Tc8 9.O‑O Fe7 10.a3 Ca5 11.Fc2 f6 12.Te1 a6 13.Fa4 Dc7 14.ef Cf6 15.Fd7 Dd7 16.Ce5 Dd8 17.Da4 b5 18.Cb5 ab 19.Db5 Rf8 20.Fd2 Cc4 21.Fb4 Ce5 22.Te5 Fb4 23.Db4 Rf7 24.Tae1 Te8 25Db3 Tc4 26.De3 Db6 27.b3 Tc6 28.f3 Da6 29.g4 Tec8 30.b4 Tb8 31.Df4 Rg8 32.Te6 Te6 33.Db8 Rf7 34.Dc7 Rg6 35.Te6 De6 36.Rf2 Da6 37.h4 h6 38.Dc2 Rf7 39.a4 Dd6 40.Dd2 Dh2 41.Re3 Dg1 42.Rd3 Df1 43.Rc2 Df3 44.a5 Cg4 45.Dc3 Ce3 46.Rb3 Dd1 47.Ra2 Da4 48.Rb1 Dd1 49.Ra2 Da4 50.Rb1 Dd1 51.Ra2 Da4 [½:½]

34                                                                                  C42

                                                Khaghani-Mehdi(Teh) - Abbasi-Rasoul(Esf)

1.e4 e5 2.Cf3 Cf6 3.Ce5 d6 4.Cf3 Ce4 5.Cc3 d5 6.De2 Fe7 7.De4 de 8.De4 O‑O 9.Fd3 g6 10.O‑O Ff5 11.Db7 Fd3 12.cd Cd7 13.d4 Ff6 14.b3 Cc5 15.Dc6 Ce6 16.Fa3 Te8 17.Tac1 Fd4 18.Cd4 Cd4 19.DC7 Ce2 20.Rh1 Cc1 21.Dc1 Tc8 22.Fc5 Dd3 23.Rg1 a5 24.Da3 Dd2 25.Fe3 Te3 26.fe Tc2 [0:1]

35                                                                                  A00

                                                  Aryanezhad-Arash(Gil) - Amini-Amer(Maz)

1.g3 g6 2.Fg2 Fg7 3.e4 e5 4.Ce2 Ce7 5.O‑O O‑O 6.d4 d6 7.d5 f5 8.Cbc3 Cd7 9.Fg5 h6 10.Fe3 Cf6 11.f3 g5 12.f4 gf 13.gf fe 14.fe Cg4 15.Fc1 Fe5 16.h3 Ch2 17.Tf8 Df8 18.Ce4 Cf3 19.Rh1 Ch4 20.C2g3 Dg7 21.Dh5 Cef5 22.De8 Rh7 23.Cg5 hg 24.Cf5 Ff5 25.Da8 Cg2 26.De8 Cf4 27.Ff4 Fe4 28.Rh2 Ff4 29.Rg1 Dd4 30.Rf1 Dc4 [0:1]

36                                                                                  B50

                                               Vaghar-Mohsen(Gil) - AzamiKia-Mehran(Esf)

1.e4 c5 2.Cf3 d6 3.c4 e5 4.g3 g6 5.Fg2 Fg7 6.Cc3 Ce7 7.d3 O‑O 8.O‑O Cbc6 9.Fg5 h6 10.Fe3 f5 11.ef gf 12.Dd2 Rh7 13.Ch4 Cd4 14.Ce2 De8 15.Tae1 Ce2 16.Te2 f4 17.gf Dh5 18.Fe4 Rh8 19.Cg2 Fh3 20.fe Tf3 21.Fh6 Fe5 22.Dg5 Df7 23.Dh4 Cg6 24.Dh5 Cf4 25.Cf4 Dh5 26.Ch5 Ff1 27.Ff3 Fe2 28.Fe2 Fb2 29.h4 Te8 30.Rf1 Fe5 31.Ff3 Tb8 32.a4 a6 33.Fe4 b5 34.ab ab 35.cb Tb5 36.f4 Fd4 37.Cg3 Tb3 38.Cf5 d5 39.Fd5 Td3 40.Re2 Th3 41.Fg5 Rh7 42.Fg2 Ta3 43.Fe4 Rg8 44.h5 Ta7 45.Cd4 cd 46.h6 Ta2 47.Rd3 Ta3 48.RBd4 Ta4 49.Re3 Ta6 50.h7 Rg7 51.Fe7 Th6 52.Fc5 Th3 [1:0]

37                                                                                  C54

                                                  Sarjoughian-arash(Esf) - Nasri-amin(Teh)

1.e4 e5 2.Fc4 Cf6 3.d3 Cc6 4.Cf3 Fc5 5.c3 d6 6.O‑O a6 7.Cbd2 Fa7 8.Fb3 O‑O 9.h3 h6 10.Te1 Fe6 11.Cf1 Te8 12.Fe3 Dd7 13.Fa7 Ta7 14.Cg3 d5 15.ed Fd5 16.Fd5 Cd5 17.d4 ed 18.Te8 De8 19Cd4 Ta8 20.Cc6 Dc6 21.Dd4 Te8 22.Td1 Cf6 23.Td2 Db5 24.Rh2 Dg5 25.Te2 Te2 26.Ce2 Dd5 27.Dd5 Cd5 28.Rg3 Rf8 29.Rf3 Re7 30.Re4 Rd6 31.Rd4 c5 32.Rd3 b5 33.Re4 g6 34.g4 Re6 35.Cf4 Cf4 36.Rf4 f5 37.g5 h5 38.h4 a5 39.b3 Rd5 40.Re3 c4 41.bc Rc4 42.Rd2 b4 43.cb Rb4 44.Rc2 Ra3 45.Rb1 f4 46.f3 a4 47.Ra1 Rb4 48.Rb2 a3 49.Rc2 Rc4 50.Rd2 Rd4 51.Re2 Rc3 52.Re1 Rd3 [0:1]

38                                                              D01

                                                         Zarrinfam-A(Gil) - Koohi-Reza(Esf)

1.d4 Cf6 2.Cc3 d5 3.Fg5 c5 4.Ff6 ef 5.Cf3 Cc6 6.e3 cd 7.Cd4 Fb4 8.Dd2 O‑O 9.Fe2 Fe6 10.a3 Fe7 11.Ff3 Ce5 12.Td1 Tc8 13.Cce2 Db6 14.Cb3 Tfd8 15.Ced4 Cc4 16.Dc1 a5 17.a4 Db4 18.c3 Da4 19.Cd2 Ce5 20.Fe2 Dd7 21.O‑O f5 22.Da1 b6 23.C2f3 Fd6 24.Db1 g6 25.Ce5 Fe5 26.Fb5 Dd6 27.g3 h5 28.Td2 h4 29.f4 Ff6 30.Tfd1 Rg7 31.gh Fh4 32.Tg2 Rf8 33.Fe2 Ff6 34.Ce6 De6 35.Dd3 a4 36.Ta1 Ta8 37.Ff3 Ta5 38.Td2 Fe7 39.Rf2 Fc5 40.Fd5 Td5 [0:1]

39                                                              C12

                                                   Noroozi-Omid(Teh) - Khalesi-Vahid(Zan)

1.e4 e6 2.d4 d5 3.Cc3 Cf6 4.Fg5 Fb4 5.e5 h6 6.ef hg 7.fg Tg8 8.Fd3 Df6 9.Cf3 Dg7 10.Ce5 Cd7 11.O‑O Ce5 12.de Fd7 13.De2 Th8 14.a3 Fc5 15.Fb5 c6 16.Fd3 Fd4 17.Tae1 g4 18.Cd1 O‑O‑O 19.Ce3 Fe5 20.Cg4 Tdg8 21.h3 Fd4 22.c3 f5 23.cd fg 24.De5 gh 25.Dg7 Tg7 26.g3 Tg4 27.Rh2 Td4 28.Te3 e5 29.b4 e4 30.Fe2 Tf8 31.g4 Th8 32.Tg1 Td2 33.Tgg3 Tf8 34.g5 Tf2 35.Rh1 Tfe2 36.Te2 Te2 37.g6 Tg2 [0:1]

 

40                                                                                  B44

                                                   Najafy-Ali(Zan) - Mohajerin-Peiman(Teh)

1.e4 c5 2.Cf3 e6 3.d4 cd 4.Cd4 Cc6 5.Fc4 Dc7 6.O‑O Cf6 7.Cc3 a6 8.Fg5 Cd4 9.Dd4 Fc5 10.Dd2 b5 11.e5 De5 12.Tae1 Dd4 13.Fd3 Fb7 14.Ff6 gf 15.Dh6 Fg2 16.Dg7 O‑O‑O 17.Ce2 Thg8 [0:1]

 

41                                                                                  C22

                                                     Nikokar-Ali(Ard) - Yazdchy-Kazem(Esf)

1.e4 e5 2.d4 ed 3.Dd4 Cc6 4.De3 Cf6 5.Cc3 Fb4 6.Fd2 O‑O 7.O‑O‑O Te8 8.Dg3 d6 9.Fd3 Ce5 10.f3 c5 11.f4 Cc6 12.Cf3 Fc3 13.Fc3 Ch5 14.Df2 Cf4 15.Thf1 Cd3 16.cd Fe6 17.Dg3 f6 18.Ch4 Ce5 19Cf5 Ff5 20.Tf5 Tc8 21.Tdf1 Tf8 22.Dh3 Tc7 23.g4 g6 24.T5f4 Tcf7 25.T4f2 Dd7 26.Tf4 b5 27.Dg3 b4 28.Fd2 De6 29.Rb1 d5 30.h3 de 31.de Dd6 32.Fc1 c4 33.T4f2 Dd4 34.De3 Dd3 35.Dd3 Cd3 36.Tc2 Tc8 37.Tf3 Ce1 [0:1]

42                                                                                  B92

                                            Rastghadam-Rasoul(Esf) - Sadeghi-Soheil(Teh)

1.e4 c5 2.Cf3 d6 3.d4 cd 4.Cd4 Cf6 5.Cc3 a6 6.a4 e5 7.Cb3 Fe6 8.Fe2 Fe7 9.Fe3 O‑O 10.O‑O Cbd7 11.f4 ef 12.Tf4 Ce5 13.Cd4 Tc8 14.Ce6 fe 15.Dd4 Dc7 16.Te1 Tfd8 17.Db6 Dc6 18.Db3 d5 19.ed ed 20.Fd4 Cg6 21.Tf5 Fc5 22.Fc5 Dc5 23.Rh1 Tc7 24.Fd3 Rh8 25.Te2 Te7 26.Tf1 Ce5 27.Ff5 Cc4 28.Te7 De7 29.Tc1 De5 30.Fh3 Te8 31.Tg1 Cd6 32.Db6 d4 33.Cd1 Cfe4 34.c3 dc 35.bc Cc5 36.Db1 Ca4 37.Fd7 b5 38.Fe8 De8 39.Db4 De5 40.Tf1 h6 41.Tf8 Rh7 42.Db1 g6 43.Dd3 Cc5 44.De3 De3 45.Ce3 a5 46.Cd5 a4 47.Ta8 g5 48.Cb4 Rg6 49.Rg1 Rf5 50.Rf1 Cde4 51.Ca2 Re5 52.Tb8 Cd6 53.Re2 Rd5 54.Th8 Cde4 55.Rd1 Rc4 56.Rc2 Cd3 57.Th6 Ce1 58.Rb2 Cg2 59.Tc6 Cc5 60.Cb4 Cf4 61.Tc8 g4 62.Tc6 Cfe6 63.Tc8 Cf4 64.Tc6 Cfe6 65.Tc8 Cf4 66.Ra3 Cfe6 67.Ca6 Rd5 68.Cc5 Cc5 69.Tg8 Ce4 70.Tg4 Cc3 71.h4 Ce4 72.h5 Cf6 73.h6 Re6 74.Tg7 Ce8 75.h7 Cg7 76.h8D Cf5 77.Db8 Cd6 78.Dg8 Re5 79.Db8 Rd5 80.Db6 Cc4 [0:1]

43                                                                                  D66

                                                   Nasri-amin(Teh) - Sharbaf-Mohsen(Gol)

1.d4 d5 2.c4 e6 3.Cc3 c6 4.Cf3 Cf6 5.Fg5 Fe7 6.e3 O‑O 7.Tc1 Cbd7 8.Fd3 Te8 9.O‑O Cf8 10.Dc2 C6d7 11.Fe7 De7 12.e4 dc 13.Fc4 b5 14.Fd3 Fb7 15.e5 f5 16.ef gf 17.Ce4 Tac8 18.Cc5 Cc5 19.dc Tcd8 20.Tfe1 Dg7 21.b4 f5 22.Te3 Cg6 23.Tce1 Tf8 24.Ff1 Fc8 25.Cg5 e5 26.Db3 Rh8 27.Ch7 Dh7 28.Th3 Ch4 29.g3 Tg8 30.Rh1 De7 31.Th4 Rg7 32.De3 e4 33.Dh6 Rf7 34.Dc6 Fb7 35.Db5 [1:0]

 

44                                                                                  B22

                                                  Abbasi-Rasoul(Esf) - Vaghar-Mohsen(Gil)

1.e4 c6 2.d4 d5 3.ed cd 4.c4 Cc6 5.cd Dd5 6.Cf3 Fg4 7.Cc3 Da5 8.d5 Td8 9.Db3 Ff3 10.gf Cd4 11.Db7 e5 12.Fb5 Cb5 13.Db5 Db5 14.Cb5 Fb4 15.Rf1 Td7 16.a3 Fa5 17.b4 Td5 18.Ca7 Fb6 19.Fe3 Fe3 20.fe Td2 21.Cc6 f6 22.Tg1 g6 23.Tg2 Td3 24.Tb2 Te3 25.Rf2 Tc3 26.b5 Ce7 27.Ce7 Re7 28.a4 g5 29.b6 Rd7 30.a5 Rc8 31.a6 Rb8 32.a7 Rb7 33.Td1 Thc8 34.Td7 Ra6 35.a8D Ta8 36.Ta2 Rb6 37.Ta8 h5 38.Tf8 Tc2 39.Rg3 h4 40.Rg4 Tc4 41.Rh3 Tf4 42.Td6 Rc5 43.Tdf6 Td4 44.Tf5 Td5 45.Tg5 Rd4 46.Rh4 [1:0]

45                                                                                  A03

                                                Amini-Amer(Maz) - MaroofKhani-Kian(Gha)

1.b3 d5 2.Fb2 Ff5 3.e3 Cd7 4.f4 Cgf6 5.Cf3 c5 6.Fb5 a6 7.Fd7 Dd7 8.O‑O e6 9.Ce5 Dc7 10.d3 h6 11.Dd2 Fe7 12.a4 O‑O 13.g4 Fh7 14.De1 b5 15.ab ab 16.Ta8 Ta8 17.g5 hg 18.fg Fd6 19.Cf7 Fh2 20.Rg2 Cg4 21.g6 Fg6 22.Cg5 Dd6 23.Tf3 Fe5 24.Dh4 Ch6 25.d4 cd 26.ed Cf5 27.Dg4 Ff6 28.Th3 Ta2 29.Cge4 de 30.Dg6 Ch4 31.Th4 Fh4 32.Ce4 Dd5 33.Rh3 Df5 34.Df5 ef 35.Cc5 Tb2 36.Rh4 Tc2 [0:1]

46                                                                                  B22

                                                     Amini-H.R(Esf) - Khaghani-Mehdi(Teh)

1.e4 c5 2.Cf3 e6 3.c3 Cf6 4.e5 Cd5 5.d4 cd 6.cd b6 7.Fd3 Dc7 8.a3 d6 9.O‑O Cd7 10.Te1 Fb7 11.Fd2 Fe7 12.Cc3 Cc3 13.Fc3 O‑O 14.Tc1 Tac8 15.Fd2 Db8 16.h4 de 17.de Ff3 18.Df3 Ce5 19.Fh7 Rh7 20.Dh5 Rg8 21.Tc8 Tc8 22.Te5 Ff6 23.Te4 Fb2 24.Tg4 Tc5 25.Dh6 Dd6 26.De3 Td5 27.Fe1 Td1 28.Tc4 De5 29.Te4 Dc5 30.De2 Dc1 31.Rh2 Fa3 32.h5 Td5 33.g4 a5 34.Rg3 Fd6 35.f4 Dd1 36.Df2 f5 37.gf Td3 38.Rg2 Dg4 39.Rf1 Fc5 40.fe Ff2 41.e7 Dg1 [0:1]

47                                                                                  B07

                                                   Koohi-Reza(Esf) - Aryanezhad-Arash(Gil)

1.e4 d6 2.d4 Cf6 3.Cc3 g6 4.Fe3 Fg7 5.Dd2 c6 6.f3 b5 7.h4 Fb7 8.g4 Dc7 9.O‑O‑O a6 10.h5 Cbd7 11.Fh6 Fh6 12.Dh6 O‑O‑O 13.hg fg 14.Ch3 Da5 15.Rb1 b4 16.Ce2 Thf8 17.Cef4 g5 18.Ce6 Tg8 19.Ceg5 Tg6 20.Dh4 Tdg8 21.e5 Cd5 22.Fd3 c5 23.Fe4 C7b6 24.dc Cc3 25.Rc1 Cc4 26.Fd3 Ca2 27.Rb1 Cc3 28.bc [0:1]

48                                                                                  B37

                                            Mohajerin-Peiman(Teh) - AzamiKia-Mehran(Esf)

1.c4 c5 2.Cf3 Cf6 3.Cc3 Cc6 4.d4 cd 5.Cd4 g6 6.e4 Fg7 7.Cc2 O‑O 8.Fe2 b6 9.O‑O Fb7 10.Fe3 Tc8 11.f3 e6 12.c5 bc 13.Fc5 Ce7 14.Dd6 Te8 15.Fa7 Cc6 16.Ff2 Ff8 17.Dd2 d5 18.ed Cd5 19.Cd5 ed 20.Cd4 Ce5 21.b3 Fa3 22.Tfd1 h5 23.Fb5 Tf8 24.Te1 Fd6 25.Fg3 f6 26.a4 Db6 27.Ff2 Fc5 28.b4 Fb4 29.Db4 Cd3 30.Db1 Ce1 31.Dg6 Rh8 32.Dh5 Rg8 33.Te1 Dc7 34.Ce6 Dh7 35.Dh7 Rh7 36.Cf8 Tf8 37.Te7 Rg6 38.Tb7 Tc8 39.Fd3 f5 40.g4 [1:0]

49                                                                                  B23

                                               Khalesi-Vahid(Zan) - Sarjoughian-arash(Esf)

1.e4 c5 2.Cc3 e6 3.f4 Cc6 4.Cf3 g6 5.d4 cd 6.Cd4 a6 7.Fe3 Fg7 8.Cc6 bc 9.e5 Ce7 10.Fc5 O‑O 11.Ce4 f5 12.Cd6 Cd5 13.Dd4 Tb8 14.a3 Fh6 15.g3 Ce7 16.Fa7 Tb7 17.Cb7 Fb7 18.Fc5 Te8 19.O‑O‑O [1:0]

 
   

نظرات

نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

اردلان صراف نیا در تاریخ ۵/۴/۱۳۹۲

فونت این بازیها قابل خواندن نیست.

حامیان


قهرمانان
 • قهرمانان جهانی - اسیائی و کشوری
  قهرمانان جهانی - اسیائی و کشوری

 • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
  استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
  قهرمان لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم سایپا وکسب مقام اول (میز3) در سال 1398
  کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
  شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
  نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
  کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
  کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
  کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
  کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
  کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
  کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
  کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
  کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
  قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
  کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
  کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
  مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
  مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
  مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
  قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
  کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
  مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
  قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
  مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
  مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
  قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
  مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
  مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
  قهرمان کشوردر سال 90-1389
  کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
  کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

 • استاد بین المللی نیما جوانبخت
  استاد بین المللی نیما جوانبخت
  کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
  کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
  کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
  كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
  مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
  مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
  مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
  مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
  قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
  مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
  نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
  مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
  مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

 • استاد فیده انوشا مهدیان
  استاد فیده انوشا مهدیان
  مقام دوم مسابقات قهرمانی بانوان کشور درسال 1398 وعضویت در تیم ملی
  مقام سوم مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان رده سنی زیر 16 سال(1398)
  مقام سوم مسابقات زون 3/1 آسیا در سال 1398
  مقام اول مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
  نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر16سال 1397
  مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال97
  مقام سوم تیمی المپیاد جهانی شطرنج سال 2018
  نائب قهرمان کشور رده زیر 20 سال کشور 96
  قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال 1396
  نائب قهرمان مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
  نائب قهرمان کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
  نائب قهرمان مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
  مقام سوم کشور در رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
  قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
  قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
  مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

 • هستی خسروی
  هستی خسروی
  مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
  کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
  قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
  نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

 • محمد صادق نادری
  محمد صادق نادری
  قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
  نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

 • محسن ترکان
  محسن ترکان
  نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • امیرحسین بادکوبی
  امیرحسین بادکوبی
  کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
  كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
  نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
  مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

 • علیرضا آقائی
  علیرضا آقائی
  کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
  مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
  نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
  تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

 • فراز قلعه دار
  فراز قلعه دار
  نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
  قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

 • استاد فيده پرنيان عباسي
  استاد فيده پرنيان عباسي
  کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
  کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
  مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

 • رامیلا واگوهیان
  رامیلا واگوهیان
  مقام سوم زیر 18 سال 1396
  کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
  مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
  مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

 • اشکان ازلی
  اشکان ازلی
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
 • طناز ازلی
  طناز ازلی
  مقام سوم مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
  نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال 1397
  مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
  مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
  قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
  نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

 • فاطمه مشهدی
  فاطمه مشهدی
  مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
  کسب مقام سوم زیر 12 سال کشور درسال 1397
  مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
  کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
  قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

 • کیارش نجفی
  کیارش نجفی
  1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
  قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

 • خشایار رجبی
  خشایار رجبی
  مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
 • امید کریمی
  امید کریمی
  دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
 • عسل کاظم زاده
  عسل کاظم زاده
  کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
  راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
  قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
  قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
  مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
  مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

 • ایدا عباسی
  ایدا عباسی
  نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
  نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
  قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

 • مسعود ایرانپور
  مسعود ایرانپور
  بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1800 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • علی کدخدائی
  علی کدخدائی
  بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 2000 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • محمد جواد نادری
  محمد جواد نادری
  بهترین بازیکن بدون ریتینگ مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • نگین ماجد
  نگین ماجد
  کسب عنوان بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1700 مسابقات اماتوری بانوان اسیا-اصفهان 2016
 • آرش جعفری قورتانی
  آرش جعفری قورتانی
  قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
  قهرمان زیر 6 سال پسران در سال 1395

 • آرین اعتمادی
  آرین اعتمادی
  مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
  قهرمان زیر 10 سال پسران استان در سال 1395

 • مائده یوسفیان
  مائده یوسفیان
  مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398