شهرضا قهرمان سومین دوره مسابقات شطرنج دسته اول باشگاهها و دستجات ازاد بانوان استان اصفهان(به همراه گزارش تصویری )

مسابقات

زمان: از 20 بهمن ماه 91

مکان: خانه شطرنج اصفهان

سایت رسمی مسابقات

گزارش تصویری مسابقات :

شهرضا قهرمان سومین دوره مسابقات دسته اول باشگاهها و دستجات ازاد استان اصفهان شد.تیمهای شهرداری نجف اباد و خانه شطرنج اصفهان نیز بترتیب در مکانهای دوم و سوم جای گرفتند.

تیم شهرضا شامل خانمها فروغ ممیز - ویدا امیری - بهناز کریمی - فاطمه پورمند و مینا طاهری با 19 امتیاز مقام اول این مسابقات را بدست اورد.

تیم شهرداری نجف اباد شامل خانمها شیما کاشانی - پرنیان عباسی -رامیلا واگوهیان - نوشین تاجمیر ریاحی و نسرین گرامیان با 18.5 امتیاز در مکان دوم جای گرفت.

تیم خانه شطرنج اصفهان شامل خانمها ساناز ادیبی - نیلوفر رمضانپور - هما اسماعیلی - انوشا مهدیان و نگین رمضانپور نیز با 15.5 امتیاز در مکان سوم جای گرفت.

تیمهای فردوسی نجف اباد - اندیشه نجف اباد - اذرخش - اراد - سمیرم - تامین اجتماعی - بهزیستی و برنا نیز بترتیب در مکانهای چهارم تا یازدهم جدول رده بندی قرار گرفتند.

قهرمانان میزهای پنجگانه نیز بشرح زیر تعیین شدند :

میز 1 : خانم فروغ ممیز با 100% امتیازات از شهرضا

میز 2 : خانم پرنیان عباسی با 91.7% امتیازات از شهرداری نجف اباد

میز 3 : خانم رامیلا واگوهیان با 91.7% امتیازات از شهرداری نجف اباد

میز 4 : خانم نگین ماجد با 90% امیتزات از اراد

میز 5 : خانم نگین رمضانپور با 100% امتیازات از خانه شطرنج

کاپ - مدال و جوائز نقدی تیمهای اول تا سوم و همچنین قهرمانان میزهای پنچگانه در پایان مسابقات توسط اقای هدایت سالاری مسئول کمیته برگزاری مسابقات هیات شطرنج استان و خانم شهلا قیصریه سرداور مسابقات اهداء گردید.

 

برنامه زمان بندی مسابقات :

دور اول : جمعه 27 بهمن  91 ساعت 9:30 صبح - دور دوم : جمعه 4 اسفند ساعت 9:30 صبح 

دور سوم : جمعه 4 اسفند 91 ساعت 15 - دور چهارم : جمعه 11 اسفند ساعت 9:30 صبح 

دور پنجم : جمعه 18 اسفند 91 ساعت 9:30 صبح - دور ششم : جمعه 25 اسفند 91 ساعت 9:30 صبح

آئین نامه اجرائی مسابقات شطرنج دسته اول باشگاه ها و دستجات آزاد استان اصفهان(بانوان) ـ  1391

 

1.      مسابقات  روزهای جمعه از ساعت 9:30 بجز دور سوم که ساعت 15 خواهد بود  برگزار خواهد شد.

2.      شروع  مسابقات  از تاریخ 27/11/1391 خواهد بود.  در صورت هر گونه تغییری در تاریخ مسابقات مراتب اعلام خواهد شد. قرعه کشی و نتایج مسابقات نیز از طریق  سایت www.esfahanchess.ir  اعلام می گردد.

3.     مسابقات در  6 دور به روش سوئیسی برگزار خواهد شد.

4.      زمان بازی برای هر بازیکن 90 دقیقه + 30 ثانیه وقت اضافه به ازای انجام هر حرکت از اولین حرکت (سیستم فیشر)      می باشد. ثبت بازی ها تا آخرین حرکت بازی(حرکت به حرکت) اجباری است. هر گونه استثناء بنا به تشخیص سرداور و با تعدیل در زمان بازیکن خواهد بود. بازی نابینایان نیز با حضور منشی انجام می شود.

5.      زمان تأخیر برای هر بازیکن یا تیم یکساعت خواهد بود و در صورت عدم حضور بازیکنان یا تیم ها رأس ساعت مقرر(از زمان مبداء و نه زمان شروع) بازیکن یا تیم مزبور بازنده خواهد شد.

6.      در صورتی که بیش از دو بازیکن یک تیم غایب باشند برای کل تیم باخت 4 بر صفر منظور خواهد شد و تنها بازیکن تیم غایب می تواند برای قهرمانی میز بازی خود را انجام دهد.

7.      مسابقات بر روی 4 میز انجام خواهد شد و تیم ها می توانند از 1 بازیکن ذخیره نیز استفاده کنند. بنابراین هر تیم حداقل 4 و حداکثر 5 بازیکن می تواند معرفی نماید. ضمناً سرپرست یا کاپیتن تیم ها می تواند از بین بازیکنان نیز انتخاب شود.

8.      کلیه بازیکنان اصلی و ذخیره و سرپرستان و کاپیتن تیم ها ملزم به تهیه کارت بیمه ورزشی سال 90 و كد عضويت سيستم جامع فدراسيون خواهند بود.

9.      قوانین بازی های متعارف حاکم بر مسابقات خواهد بود و قرعه کشی مسابقات نیز توسط کامپیوتر(برنامه:Swiss Manager) انجام خواهد شد.

10.به تیم های اول تا سوم  جوائز نقدی به ترتیب اعلام شده قبلی ـ حکم تيمي و کاپ قهرمانی و به نفرات برتر میزهای پنجگانه نیز مدال و حکم قهرمانی اهداء می گردد. ضمناً در صورت تساوی امتیازات جوائز نقدی تقسیم نخواهد شد.

11.پوئن شکنی مسابقات برای تیم ها در صورت تساوی امتیازات برای رده بندی نهائی عبارت است از:

الف)Match Point امتیازات تیمی(3  امتیاز برای هر برد، یک امتیاز برای هر تساوی و صفر امتیاز برای هر باخت)

ب) Match Point امتیازات تیمی(2  امتیاز برای هر برد، یک امتیاز برای هر تساوی و صفر امتیاز برای هر باخت)

 ج) نتیجه دیدار دو تیم

د) بازی بلیتس 5 دقیقه ای و کمتر تا تعیین تیم برنده 

 

12.پوئن شکنی مسابقات برای قهرمانی میزها(در صورت تساوی درصد امتیازات کسب شده) به ترتیب اولویت عبارت است از: 1و2) بوخهولز قطع شده 1 و 2   - 3و4) بوخهولز متوسط 1 و2 – 5)بوخهولز  6) مسابقه بلیتس 5 دقیقه ای و کمتر (حد نصاب لازم برای قهرمانی میزهای 1 تا 4 انجام حداقل 4 بازی و برای میزهای 5 و 6 نیز انجام حداقل 3 بازی خواهد بود.)

13.ارنج هر دور حداکثر تا نیم ساعت  قبل از  زمان مبداء  باید با امضای کاپیتن یا سرپرست تیم تحویل سرداور داده شود. در غیر این صورت ارنج اصلی(4 میز اول ارنج اصلی) محاسبه می گردد.

مسئولیت اعلام ارنج به صورت تلفنی بر عهده سرپرست تیم مي باشد .

14.در صورت غیبت غیر موجه بازیکنان یا تیمها در طول مسابقات تنبیهات انضباطی در نظر گرفته خواهد شد.ضمن انکه یک دور غیبت غیر موجه تیمها موجب حذف ان تیم از جدول مسابقات خواهد شد.

15.رعایت شئونات اخلاقی ـ اسلامی و ورزشی در طول مسابقات الزامی خواهد بود.

16.در صورت هر گونه اعتراض به رأی داور، سرپرست یا کاپیتن تیم  بلافاصله پس از اتمام بازی و در همان دور موظف خواهد بود تا اعتراض کتبی خود را به همراه مبلغ 000/300 ریال به سرداور مسابقات تحویل تا هیأت ژوری تشکیل و تصمیم گیری نماید. در غیر این صورت اعتراض وارد نمی باشد. بدیهی است در صورتی که اعتراض وارده صحیح تشخیص داده شود مبلغ مذکور عودت داده خواهد شد.

17.سرپرستان یا کاپیتن تیمها به هیچ عنوان حق مداخله در بازی ها را نخواهند داشت و فقط در صورتی که بازیکنی در زمان نوبت حرکت خود از داور درخواست نماید تا کاپیتن(و در غیاب کاپیتن تیم سرپرست) در مورد قبول پیشنهاد تساوی حریف و یا اعلام پیشنهاد تساوی توسط خود بازیکن نظر دهد در حضور داور و بدون مکث  باید نظر خود را به بازیکن مزبور اعلام نماید. در این مورد حق هیچ گونه بررسی پوزیسیون توسط افراد فوق وجود ندارد.

18. سرداور مسابقات سرکار خانم قیصریه ها می باشد.

19.کلیۀ بازیکنان پس از اتمام بازی موظف به اعلام نتیجه بازی و ارائه برگ ثبت امضاء شده خود جهت ثبت نتیجه به داوران می باشند.

20.کلیه بازیکنان پس از اتمام بازی تماشاچی محسوب می گردند و حسب دستور داوران بایستی سالن مسابقات را ترک نمایند. فقط کاپیتن و در غیاب وی سرپرست تیم ها می توانند به صورت مقطعی با هماهنگي با داور از بازی ها دیدن نمایند. ورود اقایان به سالن بازی ممنوع می باشد. تیمهائی که سرپرست انها اقایان می باشند بجای سرپرست کاپیتن یا یکی از بازیکنان به نمایندگی از سرپرست و با هماهنگی قبلی داور مجاز به ورود به سالن خواهد بود.

21. تیم اخر به مسابقات دسته دوم  باشگاه های استان اصفهان سقوط می نماید.

22.اعضای هیأت ژوری مسابقات سرپرست یا کاپیتن تیم هایی خواهند بود  که در رده های اول تا سوم مسابقات(در هر دور) قرار گرفته باشند. در صورت عدم دسترسی به سرپرست یا کاپیتن تیم هاي عضو هیأت ژوری و در جهت تسریع در تصمیم گیری از تیم های بعدی استفاده خواهد شد.

23.در صورتی که هر یک از تیم های مذکور به نحوی در رسیدگی به اعتراضات رسیده ذینفع باشند از شرکت در جلسه مربوطه منع خواهند شد و  از تیم های بعدی بجای آنان استفاده خواهد شد.  تشخیص این امر بر عهده هیات شطرنج استان  خواهد بود.

24.در صورت نیاز به تعویق مسابقات یک تیم  در یک دور خاص بدلیل عدم امکان حضور بیش از 2 بازیکن(مانند اعزام بازیکنان به مسابقات رسمی کشور و آموزشگاهها و یا شرایط خاص دیگر) و با توجه به درخواست کتبی سرپرست یا کاپیتن آن تیم حداقل یک هفته قبل از برگزاری آن دور و با ارائه مستندات کتبی مورد نیاز به هیأت شطرنج استان و در صورت تأیید هیأت بازی مورد نظر به تعویق خواهد افتاد. بدیهی است تاریخ جدید بازی های معوقه از طریق هیأت استان به تیم های ذینفع اعلام خواهد شد که برگزاری مسابقه در تاریخ مصوب برای هر دو تیم قطعی خواهد بود.   

25.جوائز نقدی مسابقات برای گروه  آقایان به شرح زیر است:

تیم اول: معادل 5000000 ریال * تیم دوم: معادل 000/000/4 ریال * تیم سوم: معادل 3000000 ریال

26.مرجع اصلی آئین نامه مسابقات، بخشنامه تایپی هیأت شطرنج استان اصفهان بوده و مطالب مندرج در سایت فقط جنبه اطلاع رسانی داشته و قابل استناد نخواهد بود.

27.تساوی توافقی قبل از انجام 30 حرکت ممنوع خواهد بود.

28.کلیه موبایلها در داخل سالت مسابقات باید خاموش باشد.

29.تهیه هر گونه عکس و فیلم فقط در 10 دقیقه اول مسابقات امکان پذیر خواهد بود.

30.هر گونه موارد پیش بینی نشده حسب مورد و توسط سرداور مسابقات اعلام خواهد شد.

31.برنامه  مسابقات :

تاريخ

9:30 صبح

00/15

27/11/91

دور اول

--

4/12/91

دور دوم

دور سوم

11/12/91

دور چهارم

--

18/12/91

دور پنجم

--

25/12/91

دور ششم

--

 

 

 

کمیته  برگزاری مسابقات هیأت شطرنج استان اصفهان

 

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد سومین دوره مسابقات شطرنج دسته اول  باشگاهها و دستجات ازاد بانوان استان اصفهان را با شرایط زیر  برگزار نماید.

1- تاریخ شروع مسابقات از جمعه 20 بهمن ماه 91 خواهد بود.

2- زمان بازی برای هر بازیکن 90دقیقه +30ثانیه وقت اضافه به ازای هر حرکت(سیستم فیشر )خواهد بود .

3- روش برگزاری وتعداد دورها در جلسه سرپرستان تیمها تعیین خواهد شد.هر تیم متشکل از 5 بازیکن (4 بازیکن اصلی و 1 بازیکن ذخیره) خواهد بود و بازیها بر روی 4 میز برگزار می شود.

4- محل برگزاری مسابقات  خانه شطرنج واقع  در اصفهان – اتوبان چمران – خانه شطرنج خواهد بود.

5- جلسه هماهنگی و توجیهی سرپرستان تیمها یکشنبه 15 بهمن 91  راس ساعت 18 در محل خانه شطرنج خواهد بود و برنامه زمان بندی و قرعه کشی مسابقات نیز در همان تاریخ اعلام خواهد گردید. شرکت کلیه سرپرستان تیمها در جلسه مذکور الزامی بوده وعدم شرکت در جلسه بمنزله انصراف از شرکت در مسابقات تلقی خواهد شد.ضمن آنکه آخرین مهلت تحویل ارنج تیمها تا 48ساعت قبل از شروع دور اول مسابقات می باشد.

6- آخرین مهلت اعلام امادگی - ثبت نام وارائه مدارک  تیمها مورخه 14 بهمن 91 (شنبه) خواهد بود. کلیه باشگاهها – دستجات ازاد و هیاتهای شطرنج شهرستانهای تابعه استان مجاز به شرکت دراین مسابقات   می باشند.

7- نيمهاي حاضر در گروه بانوان شامل تيمهاي : 1-هیات شهرستان اصفهان 2– رفاهي تفريحي شهرداري نجف اباد 3– خانه شطرنج(الف) 4- هيات نجف اباد 5- دانشگاه راغب اصفهاني 6- هيات مباركه 7- انقلاب اسلامي به همراه تيمهاي 8-خانه شطرنج (ب) و 9-هيات شهرضا مجاز به شركت در اين دوره از مسابقات خواهند بود. با توجه به فرد بودن تعداد تيمهاي شركت كننده تيم هيات كاشان نيز كه در مسابقات دسته دوم سال 91 موفق به كسب مقام سومي اين مسابقات شده است مجاز به شرکت مي باشد. در صورت انصراف هر یک از تیمها هیات شطرنج استان در صورت امکان نسبت به جایگزینی تیمهای دیگر اقدام خواهد نمود.

8- مدارک لازم جهت اعلام آمادگی تیمها وثبت نام:

الف)واریز ورودیه مسابقات بمبلغ 1500000ریال برای هرتیم بحساب جام بانک ملت شعبه تختی بنام هیات شطرنج استان اصفهان  وارائه فیش مربوطه .

ب) ارائه لیست بازیکنان – سرپرست وکاپیتن هر تیم به همراه اصل کارت بیمه ورزشی و کد عضویت در سیستم جامع فدراسیون بازیکنان – سرپرست و کاپیتن تیم .ارائه نامه کتبی باشگاه یا هیات شطرنج مربوطه (در مورد دستجات آزاد نامه کتبی سرپرست تیم به همراه تصویر شناسنامه وکارت ملی سرپرست کفایت می کند )

د) ارائه فرم قرارداد بازیکنان در 3نسخه که توسط باشگاه /هیات/سرپرست مربوطه به امضاء رسیده ومهر شده باشد. بهمراه ارائه شماره تلفن تماس (همراه وثابت )سرپرست وکاپیتن

 

 

 

 

9- جوائز مسابقات:

.   به تیمهای اول تا سوم کاپ – حکم تیمی اهداء خواهد شد.                                                                

. به قهرمانان اول تاسوم میزهای ششگانه حکم قهرمانی انفرادی اهداء میگردد. 

به تیمهای اول تاسوم جوائز نقدی بشرح زیر اهداء می گردد:                                                                                   

تیم اول: 5000000ریال 

تیم دوم 4000000 ریال

تیم سوم 3000000ریال 

10% جوائز بابت مالیات کشر خواهد شد.

 (در صورتیکه تعداد تیمها از 8 تیم کمتر باشد مبلغ جوائز تعدیل خواهد شد.)

تیم اول هر گروه در صورت تمایل بعنوان سهمیه استان در مسابقات دسته اول باشگاهها ی کشور به فدراسیون شطرنج معرفی خواهد شد.

لازم به ذکر است که 2 تیم اخر مسابقات به دسته دوم سقوط خواهند نمود.

 هرگونه موارد پیش بینی نشده حسب مقررات توسط  هیات استان اعلام خواهد شد. ائین نامه اجرائی قبل از شروع دور اول اعلام خواهد شد.

حامیان


قهرمانان
 • قهرمانان جهانی - اسیائی و کشوری
  قهرمانان جهانی - اسیائی و کشوری

 • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
  استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
  قهرمان لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم سایپا وکسب مقام اول (میز3) در سال 1398
  کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
  شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
  نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
  کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
  کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
  کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
  کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
  کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
  کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
  کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
  کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
  قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
  کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
  کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
  مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
  مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
  مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
  قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
  کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
  مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
  قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
  مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
  مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
  قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
  مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
  مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
  قهرمان کشوردر سال 90-1389
  کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
  کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

 • استاد بین المللی نیما جوانبخت
  استاد بین المللی نیما جوانبخت
  کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
  کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
  کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
  كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
  مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
  مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
  مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
  مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
  قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
  مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
  نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
  مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
  مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

 • استاد فیده انوشا مهدیان
  استاد فیده انوشا مهدیان
  نائب قهرمان مسابقات برق آسا زون غرب آسیا-سال 2022-قرقیزستان

  مقام سوم مسابقات المپیاد جهانی درگروه B- سال 2022 هند

  نائب قهرمان مسابقات برق آسا زون غرب آسیا سال 2022 - کشور قرقیزستان

  مقام سوم مسابقات المپیاد جهانی در گروه B سال 2022 - کشور هند

  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1400 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - کرمانشاه

  مقام سوم مسابقات جوانان آسیا رده سنی زیر 20 سال 2021 - کسب دومین نورم استادی بین المللی - کشور سریلانکا

  قهرمان تیمی(تیم سایپا تهران)مسابقات لیگ برتر کشور 1398 - تهران

  مقام سوم مسابقات نوجوانان جهان رده سنی زیر 16 سال 2019 - کشور هند

  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1398 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - رشت

  مقام سوم مسابقات زون 3/1 بانوان آسیا سال 2019 - کسب اولین نورم استادی بین المللی - کشور اردن 

  نائب قهرمان تیمی(تیم ذوب آهن اصفهان) لیگ برتر کشور 1397 - تهران

  قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - گرگان

  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 16 سال 1397 - قزوین

  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 20 سال 1397 - زنجان

  مقام سوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی شطرنج رده سنی زیر 16 سال 2018 - کشور هند

  قهرمان میز بانوان(تیم ذوب آهن اصفهان)مسابقات لیگ برتر کشور 1396 - رشت

  نائب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 20 سال 1396 - گرگان

  قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 16 سال 1396 - ساری

  نائب قهرمان مسابقات قهرمانی سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396 - شیراز

  نائب قهرمان تیمی(تیم ذوب آهن اصفهان)مسابقات لیگ برتر کشور 1395 - تهران

  نایب قهرمان مراحل اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 14 سال1395 - سمنان

  نایب قهرمان مرحله اول مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 20 سال 1395 - یزد

  مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 14 سال 1394 - قزوین

  قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رد

 • هستی خسروی
  هستی خسروی
  مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
  کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
  قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
  نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

 • محمد صادق نادری
  محمد صادق نادری
  قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
  نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

 • محسن ترکان
  محسن ترکان
  نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • امیرحسین بادکوبی
  امیرحسین بادکوبی
  کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
  كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
  نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
  مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

 • علیرضا آقائی
  علیرضا آقائی
  کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
  مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
  نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
  تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

 • فراز قلعه دار
  فراز قلعه دار
  نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
  قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

 • استاد فيده پرنيان عباسي
  استاد فيده پرنيان عباسي
  کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
  کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
  مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

 • رامیلا واگوهیان
  رامیلا واگوهیان
  مقام سوم زیر 18 سال 1396
  کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
  مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
  مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

 • اشکان ازلی
  اشکان ازلی
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
 • طناز ازلی
  طناز ازلی
  مقام سوم مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
  نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال 1397
  مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
  مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
  قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
  نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

 • فاطمه مشهدی
  فاطمه مشهدی
  مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
  کسب مقام سوم زیر 12 سال کشور درسال 1397
  مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
  کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
  قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

 • کیارش نجفی
  کیارش نجفی
  1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
  قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

 • خشایار رجبی
  خشایار رجبی
  مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
 • امید کریمی
  امید کریمی
  دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
 • عسل کاظم زاده
  عسل کاظم زاده
  کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
  راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
  قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
  قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
  مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
  مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

 • ایدا عباسی
  ایدا عباسی
  نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
  نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
  قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

 • مسعود ایرانپور
  مسعود ایرانپور
  بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1800 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • علی کدخدائی
  علی کدخدائی
  بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 2000 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • محمد جواد نادری
  محمد جواد نادری
  بهترین بازیکن بدون ریتینگ مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • نگین ماجد
  نگین ماجد
  کسب عنوان بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1700 مسابقات اماتوری بانوان اسیا-اصفهان 2016
 • آرش جعفری قورتانی
  آرش جعفری قورتانی
  قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
  قهرمان زیر 6 سال پسران در سال 1395

 • آرین اعتمادی
  آرین اعتمادی
  مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
  قهرمان زیر 10 سال پسران استان در سال 1395

 • مائده یوسفیان
  مائده یوسفیان
  مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
 • شایان ایمن
  شایان ایمن
  قهرمان استان زیر 10 سال 1396
  نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
  قهرمان استان زیر 12 سال 1398
  نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
  نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021