گزارش برگزاری تجلیل و اهدای احکام قهرمانان

متون ویژه

تاریخ ثبت خبر: 1394/12/09

گزارش برگزاری تجلیل و اهدای احکام قهرمانان

مراسم تجلیل و اهدای احکام قهرمانان در تاریخ 3 اسفند 94 (دوشنبه) از ساعت 17:30 با شرکت جمع زیادی از پیشکسوتان - قهرمانان و خانواده محترم انان و مسئولین باشگاهها و شطرنج استان در خانه شطرنج اصفهان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پس از تلاوت ایاتی چند از کلام ا... مجید و پخش سرود پر افتخار جمهوری اسلامی ایران ، آقای حسین گلشنی رئیس هیات شطرنج استان گزارشی مختصر از برنامه های اجرا شده در سال 1394 توسط هیات شطرنج استان را به حضار ارائه نمودند.

سپس استاد بین المللی شاهین لرپری زنگنه و استاد فیده نیما جوانبخت به تشریح تجربیات خود در مسابقات مختلف و چگونگی پیشرفت خود در این عرصه پرداختند.

لازم به ذکر است که این مراسم یک میهمان ویژه داشت و آنهم پیشکسوت شظزنج و اولین قهرمان رسمی استان جناب آقای تقی روضاتی بود که دقایقی پس از شروع جلسه با تشویق بی وقفه حضار به جمع خانواده شطرنج استان پیوست.

ایشان در بدو ورود خود شادی خود از حضور در جمع کثیری از خانواده شطرنج استان را وصف و به خلاصه ک.تاهی از خاطرات خود پرداخت.

در ادامه جلسه نوبت به تجلیل از قهرمانان بین المللی (اقایان زنگنه و جوانبخت) و قهرمانان کشور در سال 1393 (خانمها آنوشا مهدیان - رامیلا واگوهیان و طناز ازلی) و پس از آن تقدیر از هیات های شطرنج برتر در سال 94 و انگاه باشگاههای برتر استان در سال 1394 رسید.